1. Codziennie przed Mszą św. o godz. 08.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św. Różaniec w tygodniu o godz. 17.30.
2. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do godz. 19.30.
3. Taca z dzisiejszej niedzieli na cele inwestycyjne.
4. We wtorek przypada Światowy Dzień Chorego.
5. W piątek – święto św. Cyryla i Metodego – patronów Europy.
6. Na klasztory klauzurowe zebrano 1100 zł. Bóg zapłać.
7. Zapraszamy na kurs „Nowe Życie”, organizowany przez naszą parafię w dniach 21-23 lutego. Kurs jest szansą na przeżycie, podczas jednego weekendu, treści prezentowanych podczas Warsztatów Odnowy Wiary i pogłębienie swojej wiary. Zapraszamy szczególnie osoby, które nie mogły uczestniczyć we wszystkich spotkaniach Warsztatów, ale również wszystkich chętnych. Koszt udziału 50 zł, zapisy w zakrystii.
8. Już dziś informuję, że spotkanie dla rodziców i dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. odbędzie się 20 lutego po Mszy św. o godz. 18.00 w kościele.
9. Parafia organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 22 – 30 czerwca 2021 r. Liczba uczestników jest ograniczona tylko 16 osób. Zapisy w zakrystii.
10. Redemptoris Missio organizuje zbiórkę – pomoc dla szpitala w Togo. Do przyszłej niedzieli można przynieść do kościoła lub na plebanię: ręczniki, prześcieradła, środki chemiczne, ubrania dla personelu medycznego.
11. W Katolickiej Szkole przy ul. Głogowskiej organizowany jest biały tydzień. 15 -16 lutego. Bezpłatne porady, badania. Szczegóły na plakacie w gablocie.

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i dzisiejsze ofiary

Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Przewodnik Katolicki

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom opieki św. Rodziny oraz naszej Patronki M Bożej z La Salette na cały nowy tydzień