1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego. Na początku każdej Mszy Świętej ma miejsce obrzęd błogosławieństwa świec. Jest to zarazem Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Po Mszach św. błogosławieństwo św. Błażeja – patrona chorób gardła. Zbiórka do puszek na klasztory klauzurowe.
2. Codziennie przed Mszą św. o godz. 08.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św.
3. Różaniec w tygodniu o godz. 17.30.
4. Wtorek – spotkanie zespołu Caritas po Mszy św. o godz. 18.00.
5. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do godz. 19.30. Po Mszy św. wymiana tajemnic różańcowych.
6. Za tydzień taca na cele inwestycyjne.
7. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 17.00 wystąpi chór Soli Deo z Suchego Lasu.
8. W tym tygodniu przypada I -szy czwartek i piątek miesiąca:
- czwartek - modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Adoracja Najśw. Sakramentu od godz. 17.30. Spotkanie Grupy Misyjnej po Mszy św. o godz. 18.00;
- piątek – po Mszy św. o godz. 18.00 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.
9. W poniedziałek po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy do pomocy w rozbieraniu dekoracji i żłóbka.
10. Podsumowanie kolędy: przyjęło nas duszpasterzy 850 rodzin. Nie przyjęło lub nie było obecnych 598 (z różnych powodów ,do tego trzeba byłoby dodać mieszkania niezamieszkane, rodziny innych wyznań czy religii).
11. Już dziś informuję, że spotkanie dla rodziców i dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. odbędzie się 20 lutego po Mszy św. o godz. 18.00 w kościele.

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i dzisiejsze ofiary

Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Przewodnik Katolicki

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom opieki św. Rodziny oraz naszej Patronki M Bożej z La Salette na cały nowy tydzień