1. Codziennie przed Mszą św. o godz. 08.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św.
2. Różaniec w tygodniu o godz. 17.30.
3. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do godz. 19.30.
4. We wtorek ostatnie spotkanie Warsztatów Odnowy Wiary o godz. 18.30 w salce pod kościołem.
5. Najbliższe spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania odbędzie się w piątek 24 stycznia po Mszy św. o godz. 18.00, rozpoczęcie w salce pod kościołem.
6. Wizyta duszpasterska - kolęda do czwartku. Rozpoczynamy wizytę od godz. 16.00. Dodatkowa kolęda w sobotę 25 stycznia od godz. 14.00.
7. W sobotę święto Nawrócenie św. Pawła i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.
8. We wtorek obchodzimy Dzień Babci, a w środę Dzień Dziadka.

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i dzisiejsze ofiary

Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Przewodnik Katolicki

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom opieki św. Rodziny oraz naszej Patronki M Bożej z La Salette na cały nowy tydzień