1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Święto Chrztu Pańskiego. Koniec Okresu Bożego Narodzenia. Tradycyjnie żłobek pozostanie do 02 lutego, w tym czasie śpiewamy również kolędy.
2. Zapraszamy na koncert kolęd w Wykonaniu Chóru Kameralnego „Armia św. Jerzego” o godz. 17.45 w naszym kościele. Szczegóły na plakacie.
3. Codziennie przed Mszą św. o godz. 08.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św.
4. Różaniec w tygodniu o godz. 17.30.
5. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do godz. 19.30.
6. We wtorek kolejne spotkanie Warsztatów Odnowy Wiary o godz. 18.30 w salce pod kościołem.
7. Trwa wizyta duszpasterska - kolęda. W tygodniu rozpoczęcie kolędy o godz. 16.00, w sobotę od godz. 14.00. Plan wywieszony jest na drzwiach kościoła i został zamieszczony w informatorze parafialnym. Jest też na stronie parafialnej.
8. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na cele inwestycyjne.
9. W sobotę rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan hasło: „Życzliwi bądźmy” (por. Dz 28.2).

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i dzisiejsze ofiary

Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Przewodnik Katolicki

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom opieki św. Rodziny oraz naszej Patronki M Bożej z La Salette na cały nowy tydzień