1. Zapraszamy na Msze św. Roratnie, szczególnie dzieci z lampionami, dorosłych również. Dla dzieci Roraty: poniedziałek, środa i piątek o godz. 18.00, dla dorosłych: wtorek, czwartek godz. 18.00 i sobota godz. 08.00.
2. Caritas rozprowadza świece na stół wigilijny: duże w cenie 13 zł, małe 6 zł. a także kartki świąteczne i ozdoby świąteczne. Na stoliku wyłożone są torby charytatywne, w ten sposób, chcemy pomóc osobą bardziej potrzebującym od nas. Gotowe paczki można przynieść do kościoła lub na plebanię. Torby charytatywne składamy włącznie do 18 grudnia tj. środa.
3. W zakrystii można nabyć opłatki wigilijne – dobrowolna ofiara.
4. Codziennie przed Mszą św. o godz. 08.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, różaniec w tygodniu o godz. 17.30, okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św.
5. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do godz. 19.30.
6. Pomoc Kościołowi na Wschodzie – zebrano 1510 zł. Bóg zapłać.
7. Najbliższe spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w czwartek 19 grudnia o godz. 18.30. Rozpoczęcie w salce pod kościołem.
8. We wtorek kolejne spotkanie Warsztatów Odnowy Wiary o godz. 18.30 w salce pod kościołem.
9. Dokonano wyboru nowych radnych naszej parafii i zgodnie z przepisami diecezji zostaną oficjalnie ogłoszeni po zatwierdzeniu przez Kurię Biskupią.
10. Zapraszamy wszystkich chętnych do budowy żłóbka w dniach: czwartek i piątek po Mszy św. wieczornej.
11. Spotkanie bożonarodzeniowe dla rodzin ministrantów odbędzie się w niedzielę 5 stycznia o godz. 14.30 w salce pod kościołem.
12. Kilka słów kierują dzisiaj do nas obrońcy życia.
13. W sobotę 21 grudnia Ks. Marek w swoim imieniu oraz naszego zespołu Caritas odwiedzi chorych ze stałej listy - z życzeniami w godzinach: 09.00 – 11.00.
14. Okazja do spowiedzi św. w czwartek i piątek od godz. 16.00 do 18.00 i sobota od godz. 08.00 do 10.00.
15. Przypominamy już dziś: w I i II dzień świąt Bożego Narodzenia nie będzie Mszy św. o godz. 21.00.

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom wielu łask Bożych na nowy tydzień, opieki św. Rodziny oraz naszej Patronki MB z La Salette.