1. Zapraszamy na Msze św. Roratnie, szczególnie dzieci z lampionami, dorosłych również. Dla dzieci Roraty: poniedziałek, środa i piątek o godz. 18.00, dla dorosłych: wtorek, czwartek godz. 18.00 i sobota godz. 08.00
2. Caritas rozprowadza świece na stół wigilijny: duże w cenie 13 zł, małe 6 zł. a także kartki świąteczne i ozdoby świąteczne. Na stoliku wyłożone są torby charytatywne, w ten sposób, chcemy pomóc osobą bardziej potrzebującym od nas. Gotowe paczki można przynieść do kościoła lub na plebanię. Torby charytatywne składamy włącznie do 18 grudnia tj. środa.
3. W zakrystii można nabyć opłatki wigilijne – dobrowolna ofiara.
4. Codziennie przed Mszą św. o godz. 08.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, różaniec w tygodniu o godz. 17.30, okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św.
5. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja.
6. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na cele inwestycyjne. Przed kościołem zbiórka do puszek: Pomoc Kościołowi na Wschodzie.
7. Najbliższe spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w czwartek 19 grudnia o godz. 18.30. Rozpoczęcie w salce pod kościołem.
8. Parafialny zespół Caritas zaprasza 14 grudnia tj. sobota na Mszę św. o godz. 10.00 w intencji chorych, starszych, emerytów, rencistów, osób samotnych, następnie na spotkanie opłatkowe do salki pod kościołem
9. Przypominamy już dziś: w I i II dzień świąt Bożego Narodzenia nie będzie Mszy św. o godz. 21.00.
10. W dzisiejszą niedzielę odbywa się głosowanie na radnych naszej parafii, na stoliku wystawiona jest skrzynka, gdzie można oddać swój głos na radnego/ radną naszej parafii.

Miłosierdziu Bożemu polecamy śp. Eugeniusza Boruckiego z ul. Dziewińskiej. Pogrzeb odbył się w czwartek. Wieczny odpoczynek...

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i dzisiejsze ofiary

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom wielu łask Bożych na nowy tydzień, opieki św. Rodziny oraz naszej Patronki MB z La Salette.