Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i przeżycie czasu nawiedzenia Ikony Jasnogórskiej. Za przygotowanie i wykonanie banerów Bóg zapłać, pomoc w dekorowaniu kościoła, ozdobieniu kwiatami, domów, panom za niesienie obrazu Matki Bożej, rodzinie i delegacji młodzieży witającej oraz delegacji żegnającej obraz Matki Bożej serdeczne Bóg zapłać. Na kwiaty zebrano 1150 zł. Bóg zapłać.
1. Niedzielą dzisiejszą rozpoczynamy okres Adwentu. Hasło roku duszpasterskiego: Wielka tajemnica wiary.
2. Od jutra zapraszamy na Msze św. Roratnie. Szczególnie zapraszamy dzieci z lampionami, dorosłych również. Dla dzieci Roraty: poniedziałek, środa i piątek o godz. 18.00, dla dorosłych: wtorek, czwartek godz. 18.00 i sobota godz. 08.00.
3. Caritas rozprowadza świece na stół wigilijny: duże w cenie 13 zł, małe 6 zł. a także kartki świąteczne i ozdoby świąteczne. Na stoliku wyłożone są torby charytatywne, w ten sposób, chcemy pomóc ubogim rodzinom. Gotowe paczki można przynieść do kościoła lub na plebanię.
4. W zakrystii można nabyć opłatki wigilijne – dobrowolna ofiara.
5. Od wtorku 3 grudnia w naszej parafii odbywać się będą Warsztaty Odnowy Wiary. Rozpoczęcie o godz., 18.30 w salce pod kościołem. Szczegółowe informacje na ulotkach (link) i u ks. Marka.
6. We wtorek po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie zespołu Caritas na plebanii.
7. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja, również po Mszy św. wymiana tajemnic różańcowych.
8. W sobotę 07 grudnia jako dziękczynienie za nawiedzenie Ikony Jasnogórskiej w przeddzień uroczystości Niekopalnego Poczęcia NMP zapraszamy na Adorację i różaniec po Mszy św. o godz. 18.00. Zakończenie Apelem Jasnogórskim.
9. W tym tygodniu przypada: I-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca:
- czwartek – modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Spotkanie Grupy Misyjnej po Mszy św. o godz. 18.00;
- sobota – po Mszy św. o godz. 08.00 Nabożeństwo Fatimskie;
- sobota – odwiedziny chorych od godz. 09.30.
10. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Zapraszamy rodziców i dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. na Mszę św. o godz. 12.00, podczas Mszy św. zostaną poświęcone medaliki.
11. W przyszłą niedzielę taca na cele inwestycyjne oraz zbiórka do puszek: Pomoc Kościołowi na Wschodzie.
12. 30 listopada zakończyła się kadencja Rady Parafialnej. W przyszłą niedzielę będzie wyłożona skrzynka, gdzie będzie można oddać swój głos, wybierając radnych naszej parafii.
13. Przypominamy już dziś: w I i II dzień świąt Bożego Narodzenia nie będzie Mszy św. o godz. 21.00.

Miłosierdziu Bożemu polecamy śp. Anielę Szulc l. 87 z ul. Oskierki. Pogrzeb w środę 4 grudnia na cmentarzu Miłostowskim o godz. 13.30. Msza św. 10.12. o godz. 08.00. Wieczny odpoczynek...

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i dzisiejsze ofiary

Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom wielu łask Bożych na nowy tydzień, opieki św. Rodziny oraz naszej Patronki MB z La Salette.