1. Dzisiaj przeżywamy uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – jest to ostatnia niedziela roku kościelnego. 
2. Jutro tj. poniedziałek gościć będziemy w naszej parafii cudowny Obraz Matki Bożej Jasnogórskiej. Ceremonie rozpoczną się o godz. 17.00 w kościele, następnie udamy się w procesji, aby przywitać Matkę Bożą o godz. 17.30 na naszej ulicy na wysokości krzyża misyjnego. W procesji wprowadzimy obraz do naszej świątyni. Uroczysta Msza św. o godz. 18.00 pod przewodnictwem ks. Abpa Stanisława Gadeckiego.
3. Przed kościołem zbiórka do puszek na kwiaty, które będą do ozdobienia obrazu.
4. O godz. 21.00 Apel, który prowadzić będzie O. Dariusz Kustosz obrazu. O godz. 24.00 Msza św. w intencji o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Odprawiają kapłani, którzy pochodzą z tej parafii lub pracowali w naszej parafii.
5. Plan Adoracji wywieszony i wyłożony na stoliku.
6. Zakończenie Nawiedzenia we wtorek: Msze św. o godz. 08.00, o godz. 10.00 dla chorych, starszych, której przewodniczyć będzie O. Kustosz, o godz. 12.00 dla dzieci i matek. Zakończenie i pożegnanie obrazu na Mszy św. o godz. 16.30. Nie ma Mszy św. o godz. 18.00.
7. Różaniec w tygodniu o godz. 17.30, okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św.
8. W środę po Mszy św. o godz. 18.00, Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do godz. 19.30.
9. Kolejne spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania odbędzie się w piątek 29 listopada. Rozpoczęcie o godz. 18.30 w kościele.
10. Po Mszy św. o godz. 17.00 nauka przed Chrztem dla rodziców i chrzestnych, którzy w tym roku chcą ochrzcić swoje dzieci. Ostatnie spotkanie w tym roku.
11. W sobotę święto – św. Andrzeja Apostoła.
12. Za tydzień I Niedziela Adwentu oraz początek nowego roku liturgicznego i duszpasterskiego. Hasło roku duszpasterskiego: Wielka tajemnica wiary.
13. Od przyszłej niedzieli Caritas będzie rozprowadzał świece na stół wigilijny, a także kartki świąteczne i ozdoby również od przyszłej niedzieli będą opłatki wigilijne.

Miłosierdziu Bożemu polecamy śp. Teresę Cichowską z ul. Srebrnej, pogrzeb w poniedziałek ceremonie na cmentarzu Junikowskim o godz. 08.50, Msza św. została odprawiona w piątek; śp. Barbarę Krupka l.89 z ul. Ścinawskiej, pogrzeb w środę – Msza św. o godz. 11.15, ceremonie na cmentarzu Junikowskim o godz. 12.30 oraz śp. Telesforę Kozłowską l. 87 z ul. Oskierki, pogrzeb w środę ceremonie na cmentarzu Junikowskim o godz. 08.50. Msza św. w piątek o godz. 18.00. Wieczny odpoczynek...

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i dzisiejsze ofiary

Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom wielu łask Bożych na nowy tydzień, opieki św. Rodziny oraz naszej Patronki MB z La Salette.