1. Różaniec z wypominkami do 08 listopada włącznie tj. do piątku o godz. 17.15, dzisiaj o godz. 16.15. W piątek o godz. 18.00 Msza św. za wszystkich zmarłych polecanych w wypominkach listopadowych.
2. Codziennie przed Mszą św. o godz. 08.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św.
3. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do godz. 19.30.
4. W środę o godz. 19.00 spotkanie Rady Parafialnej na plebanii.
5. W sobotę święto – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
6. W przyszła niedzielę obchodzić będziemy Dzień solidarności z Kościołem prześladowanym.
7. W tym tygodniu przypada I-szy czwartek miesiąca:
- spotkanie Grupy Misyjnej po Mszy św. o godz. 18.00.
8. 09 listopada (sobota) na Mszy św. o godz. 18.00 rozpoczynamy Misje św. w naszej parafii. Prowadzić będą Ks. Bogusław Jaworowski MSF i Ks. Szymon Górski MSF. Program wyłożony jest na stoliku i wywieszony przy wejściu do kościoła. Niech czas misji świętej pomoże nam godnie przygotować się na nawiedzenie obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej.
9. Urząd Miasta Poznania, Rada Osiedla, Dom Kultury „Stokrotka” i nasza parafia zapraszają na koncert – 4 pory roku Antonio Vivialdiego, który odbędzie się w naszym kościele 17 listopada o godz. 19.00. Program wywieszony w przedsionku kościoła.

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i dzisiejsze ofiary

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom wielu łask Bożych na nowy tydzień, opieki św. Rodziny oraz naszej Patronki MB z La Salette.