1. Dzisiaj obchodzimy. Światową Niedzielę Misyjną. Taca na Papieskie Dzieła Misyjne. Rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego. Słowo Boże głosi ks. Grzegorz Chrapla MSF, który ostatnie trzy lata pracował na Kubie. Po Mszy św. o godz. 17.00 spotkanie z Ks. Grzegorzem w kościele dla tych, którzy chcą więcej wiedzieć nt. Misji na Kubie.
2. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele codziennie od poniedziałku do soboty o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 16.30. Wiernych, którzy nie mogą uczestniczyć w nabożeństwach, zachęcamy do modlitwy w domach.
3. Dzisiaj na Mszach św. jak co roku odbywa się liczenie wiernych.
4. Codziennie przed Mszą św. o godz. 08.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św.
5. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do godz. 19.30.
6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00 nauka dla rodziców i chrzestnych.
7. Zebrano na Dzieło Nowego Tysiąclecia 1850 zł. Bóg zapłać.
8. Najbliższe spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania będzie w formie kursu ewangelizacyjnego "Eureka", który odbędzie się w Górce Klasztornej w dniach 25-27 października. Wyjazd w piątek ok godz. 14.30, powrót w niedzielę w ok. 17.00. Koszt 210zł. Szczegółowe informacje zostaną przekazane drogą mailową. Zapisy wraz z wpłatą przyjmuje ks. Marek.
9. Przypominamy, że nabożeństwo różańcowe z udziałem kandydatów do Bierzmowania w najbliższy wtorek: 22 października.
10. Zbliża się wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych i miesiąc listopad poświęcony ich pamięci. Przypominamy, że można składać wypominki listopadowe w zakrystii. Kartki na wypominki są wyłożone przy wyjściu z kościoła na stole.

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i dzisiejsze ofiary

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom wielu łask Bożych na nowy tydzień, opieki św. Rodziny oraz naszej Patronki MB z La Salette.