1. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele codziennie od poniedziałku do soboty o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 16.30. Wierni, którzy nie mogą uczestniczyć w nabożeństwach zachęcamy do modlitwy w domach.
2. Codziennie przed Mszą św. o godz. 08.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św.
3. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do godz. 19.30.
4. Przyszła niedziela to Dzień Papieski. Jak co roku pod kościołem będzie można nabyć kremówki papieskie, które będzie rozprowadzał Caritas.
5. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia.
6. Również w przyszłą niedzielę taca przeznaczona na cele inwestycyjne.
7. Zapraszamy na kolejne spotkanie przy grach planszowych w najbliższą niedzielę 13 października o godz. 18.00 na plebanii.
8. W sobotę rocznica Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej.
9. Ks. Marek zaprasza wszystkich rodziców ministrantów oraz samych ministrantów na spotkanie przy kawie i wspólne nabożeństwo różańcowe w najbliższą niedzielę 13 października. Rozpoczęcie o 15.15 w salce pod kościołem. Tematem spotkania będzie m. in. zimowy wyjazd formacyjny na narty do Zakopanego. Prosimy wszystkich rodziców o obecność oraz o zabranie czegoś słodkiego na wspólny stół.
10. Zbliża się wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych i miesiąc listopad poświęcony ich pamięci. Przypominamy, że można składać wypominki listopadowe w zakrystii. Kartki na wypominki są wyłożone przy wyjściu z kościoła na stole.

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i dzisiejsze ofiary

Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom wielu łask Bożych na nowy tydzień, opieki św. Rodziny oraz naszej Patronki MB z La Salette.