1. Codziennie przed Mszą św. o godz. 08.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św.
2. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do godz. 19.30. Po Mszy św. wymiana tajemnic różańcowych.
3. Zebrano na uczelnie i szkoły katolickie 600 zł. Bóg zapłać.
4. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.00 nauka dla rodziców i chrzestnych.
5. Od wtorku rozpoczynamy miesiąc październik poświęcony Matce Bożej Różańcowej. Nabożeństwa w naszym kościele codziennie od poniedziałku do soboty o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 16.30. Wierni, którzy nie mogą uczestniczyć w nabożeństwach zachęcamy do modlitwy w domach. W czwartek 03 października o godz. 17.30 poświęcenie różańców na Nabożeństwie Różańcowym dla dzieci, które przygotowują się do I Komunii św.
6. W tym tygodniu przypada: I -szy czwartek, piątek i sobota miesiąca:
- czwartek - modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne podczas Nabożeństwa Różańcowego. Spotkanie Grupy Misyjnej po Mszy św. wieczornej;
- sobota – po Mszy św. o godz. 08.00 Nabożeństwo Fatimskie;
- sobota odwiedziny chorych od godz. 09.30.
7. Archidiecezjalna pielgrzymka śladami św. Pawła Apostoła na Cypr w dniach 25.04- -03.05.2020 r. Szczegółowy program w gablocie.

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i dzisiejsze ofiary

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom wielu łask Bożych na nowy tydzień, opieki św. Rodziny oraz naszej Patronki MB z La Salette.