1. Składamy serdeczne podziękowanie za udział w naszym odpuście parafialnym. Dziękujemy tym wszystkim, którzy ten odpust przygotowali. Kapłanom, Księdzu Markowi, Ministrantom, Panom niosącym baldachim, sztandar i prowadzącym kapłana. Zespołowi muzycznemu Chorus oraz chórowi Armia św. Jerzego. Bóg zapłać wszystkim za udział. Podziękowanie Ks. Rektorowi Arturowi Winiarkowi MSF za przewodniczenie sumie odpustowej i wygłoszeniu Słowa Bożego. Bóg zapłać Paniom, które ozdobiły naszą świątynię kwiatami.
2. Codziennie przed Mszą św. o godz. 08.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św.
3. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do godz. 19.30.
4. W czwartek 26 września po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie dla rodziców i dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. Spotkanie w kościele.
5. W piątek o godz. 18.45 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania w salce pod kościołem.
6. W tygodniu różaniec o godz. 17.30, w piątki do Siedmiu Boleści Matki Boskiej.
7. Zbiórka do puszek na KUL, WT UAM i szkoły katolickie.
8. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00 nauka dla rodziców i chrzestnych.

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i dzisiejsze ofiary

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom wielu łask Bożych na nowy tydzień, opieki św. Rodziny oraz naszej Patronki MB z La Salette.