1. Gościmy w naszej parafii ks. Rafała Ochojskiego MSF, który głosi kazania, a także po każdej Mszy rozprowadza za dowolną ofiarę kalendarze na 2020 rok. Warto nadmienić, że sam jest jego projektantem i wykonał do niego wszystkie zdjęcia. Zebrane ofiary zostaną przekazane na cele ewangelizacyjne.
2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.00 spotkanie dla młodzieży klas 7 i 8 przygotowującej się do Bierzmowania, na spotkanie zaproszeni są także rodzice – spotkanie w kościele.
3. Codziennie przed Mszą św. o godz. 08.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św.
4. We wtorek spotkanie zespołu Caritas po Mszy św. o godz. 18.00 na plebanii.
5. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do godz. 19.30. Okazja do spowiedzi przed odpustem od godz. 17.00 i w czasie Adoracji.
6. W środę święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski. Jest to dzień imienin Ks. Arcybiskupa Stanisława Gadeckiego.
7. W tygodniu różaniec o godz. 17.30, w piątki do Siedmiu Boleści Matki Boskiej.
8. Zapraszamy na nasz parafialny odpust, w najbliższy czwartek 19 września o godz. 18.00 - dzień Objawienia się Matki Bożej na La Salette. Przewodniczyć będzie uroczystej sumie odpustowej i Słowo Boże wygłosi ks. Artur Winiarek MSF – Rektor domu zakonnego w Poznaniu. Po Mszy św. procesja wokół kościoła. Uroczystość uświetni zespół Chorus i chór z parafii św. Jerzego.
9. W sobotę 21 września Ogólnopolskie Forum Duszpasterskie w Poznaniu.
10. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL, WT UAM i szkoły katolickie.
11. Ks. Marek MSF zaprasza młodzież od 8. klasy SP i starszą na Ogólnopolski Festiwal Muzyczny "Projekt Kostka" organizowany przez Misjonarzy Świętej Rodziny w Złotowie. Wyjazd w piątek 20 września o 16.30 z parkingu przy kościele, powrót w nocy z soboty na niedzielę. Koszt 75zł. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej. Zapisy przyjmuje ks. Marek.

Miłosierdziu Bożemu polecamy śp. Marię Jasińską l.92 z ul. Podbipięty 17. Pogrzeb we wtorek. Msza św. o godz. 11.00, ceremonie na cmentarzu Junikowskim o godz. 12.30. Wieczny odpoczynek...

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i dzisiejsze ofiary

Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom wielu łask Bożych na nowy tydzień, opieki św. Rodziny oraz naszej Patronki MB z La Salette.