1. Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.
2. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na cele inwestycyjne.
3. Codziennie przed Mszą św. o godz. 08.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św.
4. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do godz. 19.30.
5. W tygodniu różaniec o godz. 17.30, w piątki do Siedmiu Boleści Matki Boskiej.
6. W sobotę przypada święto – Podwyższenia Krzyża Świętego.
7. Zapraszamy i przypominamy, że nasz parafialny odpust, w tym roku odbędzie się 19 września – czwartek o godz. 18.00, w dzień objawienia się Matki Bożej.
8. Za tydzień będziemy gościć w naszej parafii ks. Rafała Ochojskiego MSF, który wygłosi kazania, a także po każdej Mszy będzie rozprowadzał za dowolną ofiarę kalendarze na 2020 rok. Warto nadmienić, że sam jest jego projektantem i wykonał do niego wszystkie zdjęcia. Zebrane ofiary zostaną przekazane na cele ewangelizacyjne.
9. W przyszłą niedzielę 15 września po Mszy św. o godz. 17.00 spotkanie dla młodzieży i rodziców z klas 7 i 8 przygotowującej się do Bierzmowania – spotkanie w kościele.

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i dzisiejsze ofiary

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom wielu łask Bożych na nowy tydzień, opieki św. Rodziny oraz naszej Patronki MB z La Salette.