1. Dzisiaj przypada 80 rocznica wybuchu II wojny światowej. Jest to jednocześnie Światowy Dzień Modlitw o Ochronę Stworzenia.
2. Jutro na Mszy św. o godz. 08.00 rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego dla Szkoły Podstawowej nr 54.
3. Codziennie przed Mszą św. o godz. 08.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św.
4. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do godz. 19.30. Po Mszy św. wymiana tajemnic różańcowych.
5. W tygodniu różaniec o godz. 17.30, w piątki do Siedmiu Boleści Matki Boskiej.
6. W tygodniu obchodzimy:I -szy czwartek, piątek i sobota miesiąca:
- czwartek - modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Adoracja Najśw. Sakramentu w tej intencji od 17.30,
- piątek – po Mszy św. o godz. 18.00 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa,
- sobota – Nabożeństwo Fatimskie po Mszy św. o godz. 08.00,
- sobota – odwiedziny chorych od godz. 09.30.
7. Zapraszamy i przypominamy, że nasz parafialny odpust, w tym roku odbędzie się 19 września – czwartek o godz. 18.00, w dzień objawienia się Matki Bożej.
8. Bóg zapłać Ks. Adrianowi za dwa lata dobrej pracy duszpasterskiej wśród Ministrantów, scholi i młodzieży. Za kazania dla dzieci, słynne laboratorium wiary. Niech Dobry Pan błogosławi na nowym miejscy pracy duszpasterskiej.
9. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim za udział w naszym festynie parafialnym. Szczególne podziękowanie organizatorom – Radzie Parafialnej, zespołowi Caritas, Radzie Osiedla za ufundowane nagród oraz wszystkim tym, którzy włączyli się w przygotowanie imprezy. Panom i Paniom, którzy pomagali w uporządkowaniu terenu za plebanią. Za wykonanie bannerów. Rodzinom, które przygotowały loterię fantową. Pani, która przygotowała gry i zabawy dla dzieci, za zjeżdżalnie dla dzieci, Panom przy grilu, Paniom przy kawie, ciastach i napojach. Rodzinie za popcorn i watę cukrową. Bóg zapłać za przyniesione ciasto.

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i dzisiejsze ofiary

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom wielu łask Bożych na nowy tydzień, opieki św. Rodziny oraz naszej Patronki MB z La Salette.