1. Codziennie przed Mszą św. o godz. 08.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św.
2. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do godz. 19.30.
3. W tygodniu różaniec o godz. 17.30, w piątki do Siedmiu Boleści Matki Boskiej.
4. W tygodniu obchodzimy:
- poniedziałek – uroczystość NMP Częstochowskiej – na Mszach św. odnowienie ślubów Jasnogórskich. Msze św. o godz. 08.00 i 18.00,
- wtorek – wspomnienie św. Moniki,
- środa – św. Augustyna, bp i dk,
- czwartek – Męczeństwo św. Jana Chrzciciela.
5. Okres wakacyjny - kancelaria parafialna czynna jest po Mszy św. wieczornej od poniedziałku do piątku.
6. W najbliższą sobotę 31 sierpnia zapraszamy na Parafialne pożegnanie lata (nasz festyn parafialny) Od godz. 17.00 zapraszamy dzieci, wiele atrakcji, między innymi zjeżdżalnia. Będzie loteria i wiele innych atrakcji oraz zabaw. Zwracamy się już dziś z prośbą do naszych Drogich Pań o upieczenie ciast na nasz festyn. Bóg zapłać.
7. Zapraszamy i przypominamy, że nasz parafialny odpust, w tym roku odbędzie się 19 września – czwartek o godz. 18.00, w dzień objawienia się Matki Bożej.
8. W przyszłą niedzielę przypada 80 rocznica wybuchu II wojny światowej. Jest to jednocześnie Światowy Dzień Modlitw o Ochronę Stworzenia.
9. 15 sierpnia na Caritas Archidiecezjalną zebrano 520 zł. Bóg zapłać.

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i dzisiejsze ofiary

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom wielu łask Bożych na nowy tydzień, opieki św. Rodziny oraz naszej Patronki MB z La Salette.