1. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do godz. 19.30. Po Mszy św. wymiana tajemnic różańcowych.
2. W tygodniu różaniec o godz. 17.30, w piątki do Siedmiu Boleści Matki Boskiej.
3. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św.
4. W tym tygodniu obchodzimy:I-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca:
- czwartek – modlimy się o powołania kapłańskie zakonne i misyjne. Adoracja w tej intencji od godz. 17.30,
- piątek – po Mszy św. o godz. 18.00 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa,
- sobota – po Mszy św. o godz. 08.00 Nabożeństwo Fatimskie.
5. Od czwartku rozpoczynamy miesiąc sierpień, zachęcamy do abstynencji w tym miesiącu.
6. Odpust zupełny Porcjunkuli – można uzyskać od południa 1.08 do północy 02.08 który ofiarujemy za siebie lub za jedną osobę zmarłą. Warunki odpustu: pobożne nawiedzenie kościoła z odmówieniem Ojcze nasz i Wierzę w Boga.
7. W okresie wakacyjnym (lipiec i sierpień) kancelaria parafialna czynna jest po Mszy św. wieczornej, oprócz niedzieli i świąt.

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i dzisiejsze ofiary

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask Bożych na nowy tydzień oraz opieki św. Rodziny i naszej Patronki MB z La Salette. Dobrego i błogosławionego czasu wakacyjnego.