1. Codziennie przed Mszą św. o godz. 08.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św.
2. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do godz. 19.30.
3. W tygodniu różaniec o godz. 17.30, w piątki do Siedmiu Boleści Matki Boskiej.
4. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na: KUL, WT UAM i szkoły katolickie.
5. Taca na cele inwestycyjne w przyszłą niedzielę 18 sierpnia.
6. W czwartek 15 sierpnia obchodzimy uroczystość Wniebowzięcia NM Panny. Msze św. o godz. 09.00; 10.30; 12.00 i 17.00. Nie ma Mszy św. o godz. 21.00. Na każdej Mszy św. poświęcenie kwiatów i ziół. Caritas parafialny będzie w przedsionku kościoła rozprowadzał kwiaty i zioła. Zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezjalną. W środę wieczorem Msza św. Wigilijna z uroczystości Wniebowzięcia NMP.
7. W okresie wakacyjnym (lipiec i sierpień) kancelaria parafialna czynna jest po Mszy św. wieczornej, oprócz niedzieli i świąt.
8. Już dziś zapraszamy na Parafialne pożegnanie lata (nasz festyn parafialny), który odbędzie się 31 sierpnia. Od godz. 17.00 zapraszamy dzieci, wiele atrakcji, między innymi zjeżdżalnia. Będzie loteria i wiele innych atrakcji oraz zabawa.
9. Zapraszamy na nasz parafialny odpust, który w tym roku odbędzie się 19 września – czwartek o godz. 18.00, w dzień objawienia się Matki Bożej. Mszy św. będzie przewodniczył i Słowo Boże wygłosi Ks. Artur Winiarek MSF, Rektor naszego domu zakonnego w Poznaniu.

Miłosierdziu Bożemu polecamy śp. Zofię Tomala l.93 z ul. Dziewińskiej. Pogrzeb odbył się w piątek. Wieczny odpoczynek...

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i dzisiejsze ofiary

Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask Bożych na nowy tydzień oraz opieki św. Rodziny i naszej Patronki MB z La Salette. Dobrego i błogosławionego czasu wakacyjnego.