1. Ostatnie Nabożeństwa do Serca Pana Jezusa 15 minut przed Mszą św. o godz. 17.00.
2. W środę obchodzimy święto św. Tomasza Apostoła, po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do godz. 19.30. Po Mszy św. wymiana tajemnic różańcowych.
3. W tygodniu różaniec o godz. 17.30, w piątki do Siedmiu Boleści Matki Boskiej.
4. Misjonarze św. Rodziny i Grupa Misyjna zapraszają na noc czuwania z Jasnogórską Królową Polski dnia 20 lipca. Zgłoszenia w zakrystii.
5. Po Mszy św. o godz. 17.00 nauka przed Chrztem dla rodziców i chrzestnych. Następna nauka we wrześniu.
6. W tym tygodniu przypada: I-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca:
- czwartek – modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Adoracja Najśw. Sakramentu w tej intencji od godz. 17.30;
- piątek – po Mszy św. o godz. 18.00 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa;
- sobota po Mszy św. o godz. 08.00 Nabożeństwo Fatimskie.
7. W okresie wakacyjnym (lipiec i sierpień) kancelaria parafialna czynna jest po Mszy św. wieczornej, oprócz niedzieli i świąt.
8. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek przed kościołem na potrzeby mieszkańców Domu Miłosierdzia na Ukrainie. Akcje prowadzi Wspólnota Przymierze Miłosierdzia.

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i dzisiejsze ofiary

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask Bożych na nowy tydzień oraz opieki św. Rodziny i naszej Patronki MB z La Salette. Dobrego i błogosławionego czasu wakacyjnego.