1. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przyczynili się do przeżycia uroczystości Bożego Ciała. Rodzinom, które przygotowały ołtarze i ozdobiły okna swoich domów, Kapłanom, Ministrantom, dziewczętom niosącym figurę M Bożej, pocztom sztandarowym, Panom niosącym baldachim i prowadzącym kapłana, dzieciom Pierwszokomunijnym, Rocznicowym i sypiącym kwiaty, orkiestrze i Panu Piotrowi organiście oraz wszystkim Parafiom i Gościom za wspólną modlitwę i udział w procesji.
2. Przez całą Oktawę Bożego Ciała procesja Eucharystyczna wokół kościoła po Mszy św. wieczornej i Nabożeństwie do Serca Pana Jezusa (do czwartku włącznie). W czwartek na zakończenie oktawy po Mszy św. wieczornej poświęcenie kwiatów i ziół.
3. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, po Mszy św. o godz. 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Serca Pana Jezusa i akt oddania się Sercu Jezusowemu. Jest to Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. W tym dniu nie obowiązuje post piątkowy.
4. Ostatnie Nabożeństwa do Serca Pana Jezusa w sobotę i niedzielę 15 minut przed Mszą św.
5. Poniedziałek – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
6. W środę po Mszy św. o godz. 18.00, Nabożeństwie i procesji Adoracja do 19.30.
7. W sobotę – uroczystość św. App. Piotra i Pawła.
8. W tygodniu różaniec o godz. 17.30, w piątki do Siedmiu Boleści Matki Boskiej.
9. Dzisiaj po Mszach św. poświęcenie pojazdów.
10. Misjonarze św. Rodziny i Grupa Misyjna zapraszają na noc czuwania z Jasnogórską Królową Polski dnia 20 lipca. Zgłoszenia w zakrystii.
11. Od 01 do 08 lipca Góreckie Dni Młodości. Szczegółu u Ks. Adriana.
12. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00 nauka przed Chrztem dla rodziców i chrzestnych. Następna nauka we wrześniu.

Miłosierdziu Bożemu polecamy śp. Jerzego Szalczyk. l. 76 z ul. Skrzetuskiego 43. Pogrzeb w piątek. Msza św. o godz. 09.00, ceremonie na cmentarzu Junikowskim o godz. 11.10. oraz śp. Wojciecha Ładeckiego l. 68 z ul. Dziewińskiej 15. Msza św. w czwartek o godz. 16.30, ceremonie na cmentarzu Junikowskim w piątek o godz. 09.30. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i dzisiejsze ofiary

Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask Bożych na nowy tydzień oraz opieki św. Rodziny i naszej Patronki MB z La Salette.