1. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
2. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa dzisiaj 15 minut przed Mszą św o 17.00, od poniedziałku do środy po Mszy św. wieczornej.
3. W czwartek 20 czerwca uroczystość Bożego Ciała. Msze św. o godz. 09.00; 10.30, po Mszy św. o godz. 13.00 wyruszy procesja do czterech ołtarzy. Trasą: ul. Ścinawską, Srebrną, Małoszyńską, Wołodyjowskiego i Kurcewiczówny. Zakończenie przy kościele. Ołtarze będą przy: róg Ścinawska i Srebrna, Małoszyńska (przy kapliczce, na końcu lasu na wprost, gdzie stała figura Serca Pana Jezusa) i ostatni przy kościele. Prosimy o dekorację naszych domów i przejście ulicami wolne od pojazdów. Zapraszamy do udziału: Ministrantów, dzieci Pierwszokomunijne, Rocznicowe, sypiące kwiaty, poczty sztandarowe, panów do niesienia baldachimu. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do wspólnego udziału w procesji. Prosimy o zaangażowanie się ulic w budowę ołtarzy. Następna Msza św. o godz. 17.00. Nie ma Mszy św. o godz. 21.00.
4. W czasie Oktawy Bożego Ciała (od piątku) Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i procesja Eucharystyczna wokół kościoła po Mszy św. o godz. 18.00.
5. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy dzieci na próbę, które będą sypały kwiaty podczas procesji Bożego Ciała. W środę po procesji Adoracja do 19.30.
6. W tygodniu różaniec o godz. 17.30,w piątki do Siedmiu Boleści M Boskiej, okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św.
7. W przyszłą niedzielę 23 czerwca po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów przed rozpoczęciem okresu urlopowego.
8. Misjonarze św. Rodziny i Grupa Misyjna zapraszają na noc czuwania z Jasnogórską Królową Polski w dnia 20 lipca. Zgłoszenia w zakrystii.
9. Od 01 do 08 lipca GDM (Góreckie Dni Młodości) spotkanie dla młodzieży. Zainteresowani kontakt z Ks. Adrianem.

Miłosierdziu Bożemu polecamy śp. Bogdana Menke l. 91 z ul. Małoszyńskiej 12. Pogrzeb w poniedziałek, Msza św. o godz. 09.00, ceremonie na cmentarzu Junikowskim o godz. 10.10. Również w poniedziałek pogrzeb śp. Ryszarda Michalczyka l. 72 ul. Grunwaldzkiej 227. Msza św. o godz. 11.30 ceremonie na cmentarzu Junikowskim o godz. 13.10. Polecamy Miłosierdziu Bożemu śp. Zdzisława Walinskiego l. 85. z ul. Kamiennogórskiej 7/52. Ceremonie pogrzebowe na cmentarzu Junikowskim w środę o godz.11.10 Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i dzisiejsze ofiary

Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask Bożych na nowy tydzień oraz opieki św. Rodziny i naszej Patronki MB z La Salette.