1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy uroczystość Zesłania Ducha św. Koniec okresu Wielkanocnego. Zbiórka do puszek na KUL. WT UAM i szkoły katolickie.
2. Jutro – poniedziałek święto NMP Matki Kościoła. Odpust na Świerczewie u Księży Filipinów o godz. 18.30.
3. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na cele inwestycyjne.
4. Nabożeństwa do Serca Pana Jezusa od poniedziałku do piątku po Mszy św. o godz. 18.00, w soboty i niedzielę 15 minut przed Mszą św.
5. We wtorek 11 czerwca spotkanie Rady Parafialnej o godz. 19.00 na plebanii.
6. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 – Adoracja Najśw. Sakramentu i Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej.
7. W czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
8. W przyszłą niedzielę uroczystość Trójcy św.
9. W tygodniu różaniec o godz. 17.30, w piątki do Siedmiu Boleści M Boskiej, okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św.
10. Odwiedziny chorych odbędą się 15 czerwca.
11. Przypominamy – uroczystość Bożego Ciała przypada 20 czerwca. Jak w ubiegłym roku rozpoczęcie Mszą św. o godz. 13.00, po której wyruszy procesja do czterech ołtarzy. Przejdzie ulicami: Ścinawską, Srebrną, Małoszyńską, Wołodyjowskiego, Kurcewiczówny i zakończenie przy kościele. Nie ma Mszy św. o godz. 12.00.
12. W niedzielę 23 czerwca po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów przed rozpoczęciem okresu urlopowego.
13. Na Świątynię Opatrzności Bożej zebrano w minioną niedziele 580 zł. Bóg zapłać.

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i dzisiejsze ofiary

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask Bożych na nowy tydzień oraz opieki św. Rodziny i naszej Patronki MB z La Salette.