1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Jest to zarazem Dzień Dziękczynienia. Zbiórka do puszek na świątynię Opatrzności Bożej.
2. Nabożeństwa do Serca Pana Jezusa od poniedziałku do piątku po Mszy św. o godz. 18.00, w soboty i niedzielę 15 minut przed Mszą św.
3. We wtorek spotkanie zespołu Caritas po Mszy św. o godz. 18.00.
4. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 – Adoracja Najśw. Sakramentu i Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej, po Mszy św. wymiana tajemnic różańcowych.
5. W tym tygodniu przypada: I-szy czwartek i piątek miesiąca:
- czwartek – modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Adoracja od godz.17.30 . Spotkanie Grupy Misyjnej po Mszy św. o godz. 18.00;
- piątek – Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa po Mszy św. o godz. 18.00.
6. W tygodniu różaniec o godz. 17.30, okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św.
7. Odwiedziny chorych odbędą się 15 czerwca.
8. Trwamy w Nowennie przed uroczystością Zesłania Ducha św.
9. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha św. Uroczystość ta kończy Okres Wielkanocny. Zbiórka do puszek na KUL. WT UAM i szkoły katolickie.

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i dzisiejsze ofiary

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask Bożych na nowy tydzień oraz opieki św. Rodziny i naszej Patronki MB z La Salette.