1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 12.00 uroczystość I Komunii św. 26 dzieci po raz pierwszy przyjmie Komunię św. Od poniedziałku biały tydzień. Dzieci uczestniczą w Nabożeństwie majowym i Mszy św. o godz. 18.00 do piątku włącznie. W piątek przypada święto Nawiedzenia NMP.
2. Nabożeństwa majowe ku czci NMP do piątku włącznie. Dzisiaj o godz. 16.30 od poniedziałku do piątku o godz. 17.30.
3. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 – Adoracja Najśw. Sakramentu i Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej.
4. W tygodniu różaniec o godz. 17.00, okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św.
5. Po Mszy św. o godz. 17.00 nauka przed Chrztem dla rodziców i chrzestnych.
6. W dzisiejszą niedzielę tj. 26 maja odbędzie się drugie w naszej parafii spotkanie przy grach planszowych. Rozpoczęcie o godz. 18.00 w salce pod kościołem. Zapraszamy wszystkich chętnych w wieku 17+, szczegóły na plakacie.
7. Od soboty rozpoczynamy miesiąc czerwiec poświęcony Najśw. Sercu Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe od poniedziałku do piątku po Mszy św. o godz. 18.00. W sobotę i niedzielę 15 min przed Msza św. wieczorną.
8. W sobotę przypada I -sza sobota miesiąca.
9. Odwiedziny chorych odbędą się 15 czerwca.
10. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Jest to zarazem Dzień Dziękczynienia. Zbiórka do puszek na świątynie Opatrzności Bożej.
11. Od piątku rozpoczynamy Nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha św.

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i dzisiejsze ofiary

Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask Bożych na nowy tydzień oraz opieki św. Rodziny i naszej Patronki MB z La Salette.