1. Nabożeństwa majowe ku czci NMP odprawiane są od poniedziałku do soboty o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 16.30.
2. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 12.00 Rocznica I Komunii św.
3. Za tydzień 26 maja - I Komunia św. na Mszy św. o godz. 12.00.
4. Spotkania dla rodziców i dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. w czwartek i piątek po Mszy św. o godz. 18.00.
5. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 – Adoracja Najśw. Sakramentu i Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej.
6. W tygodniu różaniec o godz. 17.00, okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św.
7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00 nauka przed Chrztem dla rodziców i chrzestnych.
8. W najbliższą niedzielę tj. 26 maja odbędzie się drugie w naszej parafii spotkanie przy grach planszowych. Rozpoczęcie o godz. 18.00 w salce pod kościołem. Zapraszamy wszystkich chętnych w wieku 17+, szczegóły na plakacie.

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i dzisiejsze ofiary

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask Bożych na nowy tydzień oraz opieki św. Rodziny i naszej Patronki MB z La Salette.