1. Dzisiejsza Niedziela jest Światowym Dniem Modlitw o Powołania. Rozpoczynamy Kwartalne dni modlitw o powołania do służby w kościele.
2. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na cele inwestycyjne.
3. Nabożeństwa majowe ku czci NMP, odprawiane są od poniedziałku do soboty o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 16.30.
4. We wtorek 14 maja – święto św. Macieja Apostoła. Po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie dla rodziców i dzieci, które przygotowują się do I Komunii św.
5. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 Rocznica I Komunii św.
6. W środę 15 maja na Mszy św., o godz. 17.00 w parafii św. Andrzeja Boboli, młodzież naszej parafii otrzyma z rąk Ks. Apba Stanisława Gądeckiego Sakrament Bierzmowania.
7. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 – Adoracja Najśw. Sakramentu i Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej.
8. W tygodniu różaniec o godz. 17.00, okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św.
9. W sobotę 18 maja rozpoczyna się nawiedzenie cudownego obrazu NMP Częstochowskiej w Archidiecezji Poznańskiej. Msza św. o godz. 12.00 – Kościół Nawiedzenia Najśw. Maryi Panny na Ratajach. Jesteśmy wszyscy zaproszeni na uroczystość rozpoczęcia peregrynacji obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej.
10. Również w sobotę 18 maja w naszym Seminarium Duchownym w Kazimierzu Biskupim odbędą się święcenia diakonatu i prezbiteratu. Pamiętajmy o naszych Alumnach i Diakonach w naszych modlitwach.

Miłosierdziu Bożemu polecamy śp. Lecha Ziętarę l.63 z ul. Soroki 33. Pogrzeb odbędzie się we wtorek. Ceremonie na cmentarzu Junikowskim o godz. 09.30, po ceremoniach Msza św. w naszym kościele parafialnym o godz. 11.00. Wieczny odpoczynek...

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i dzisiejsze ofiary

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask Bożych na nowy tydzień oraz opieki św. Rodziny i naszej Patronki MB z La Salette.