1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielą Biblijną i rozpoczęcie Tygodnia Biblijnego. Narodowy dzień czytania Pisma św.
2. Nabożeństwa majowe ku czci NMP, odprawiane są od poniedziałku do soboty o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 16.30.
3. W poniedziałek – święto Św. App. Filipa i Jakuba.
4. W środę – uroczystość św. Stanisława Bpa i męczennika – głównego patrona Polski i Archidiecezji.
5. W tygodniu różaniec o godz. 17.00, okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św.
6. Na Caritas Archidiecezjalną zebrano 900 zł. Bóg zapłać.
7. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Światowy Dzień Modlitw o Powołania.
8. Informujemy, że 14 maja po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie dla rodziców i dzieci, które przygotowują się do I Komunii św.
9. I Komunia św. w naszej parafii odbędzie się 26 maja na Mszy św. o godz. 12.00.
10. W środę 15 maja o godz. 17.00 w parafii św. Andrzeja Boboli, młodzież naszej parafii otrzyma z rąk Ks. Apba Stanisława Gądeckiego Sakrament Bierzmowania.

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i dzisiejsze ofiary

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask Bożych na nowy tydzień oraz opieki św. Rodziny i naszej Patronki MB z La Salette.