1. Dzisiaj Niedziela Bożego Miłosierdzia i rozpoczęcie Tygodnia Miłosierdzia oraz zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezjalną.
2. We wtorek przypada uroczystość św. Wojciecha – głównego patrona Polski.
3. Od środy rozpoczynamy Nabożeństwa majowe ku czci NMP, które będą odprawiane od poniedziałku do soboty o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 16.30.
4. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do M Bożej Saletyńskiej i Adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 19.30. Po Mszy św. o godz. 18.00 wymiana tajemnic różańcowych.
5. W piątek 03 maja - przypada uroczystość NMP Królowej Polski – głównej Patronki Polski. Msze św. o godz. 09.00, 10.30, 12.00 i 17.00 nie ma Mszy św. o godz. 21.00. Nabożeństwo majowe o godz. 16.30.
6. W tym tygodniu przypada: I-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca:
- w czwartek – modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Po Mszy św. wieczornej spotkanie Grupy Misyjnej;
- sobotę po Mszy św. o godz. 08.00 Nabożeństwo Fatimskie;
- sobota - odwiedziny chorych od godz. 09.30.
7. W tygodniu różaniec o godz. 17.00, okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św.
8. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.00 nauka dla rodziców i chrzestnych.
9. Przyszła niedziela – jest Niedzielą Biblijną i rozpoczęciem Tygodnia Biblijnego. Narodowy dzień czytania Pisma św.

Miłosierdziu Bożemu polecamy śp. Józefa Koczorowskiego l. 78 z ul. Grotkowskiej 13. Pogrzeb wtorek – Msza św. w naszym kościele o godz. 09.30, ceremonie pogrzebowe na cmentarzu na Górczynie o godz. 11.30. Wieczny odpoczynek...

Parafianom i Gościom życzymy wielu łask Bożych na nowy tydzień oraz opieki św. Rodziny i naszej Patronki MB z La Salette.