1. Dziękujemy serdecznie Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do oprawy i przeżywania Triduum Paschalnego i Uroczystości Zmartwychwstania: Ks. Adrianowi oraz wszystkim osobom, które pomogły przy budowie: Ołtarza Wystawienia, Bożego Grobu i świątecznych dekoracji kościoła, Paniom za przystrojenie kwiatami naszej świątyni, za porządki i przygotowanie kościoła do świąt. Kapłanom, naszym Współbraciom za udział w liturgii, Ministrantom, Panu Organiście, Młodzieży w szczególny sposób naszej Scholi parafialnej zespołowi "Wdzięczni Panu" za udział i włączenie się w Triduum Paschalne, wszystkim uczestnikom Procesji Rezurekcyjnej, niosącym baldachim, sztandar. Szczególne podziękowania dla zespołu Caritas i Wszystkim Ofiarodawcom. Bóg zapłać.
2. Dzisiaj nie ma Mszy św. o godz. 21.00.
3. Jutro Poniedziałek Wielkanocny: Msze św. o godz. 09.00, 10.30, 12.00 i 17.00, nie ma Mszy św. o godz. 21.00. Taca na KUL, WT UAM i szkoły katolickie.
4. Od wtorku Nowenna do Miłosierdzia Bożego codziennie po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.
5. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej, do Miłosierdzia Bożego i Adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 19.30.
6. W tygodniu różaniec o godz. 17.30.
7. Przez cały tydzień w Kościele świętujemy Oktawę Wielkanocy, w związku z tym w nadchodzący piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
8. W sobotę po wieczornej Mszy św. czuwanie przed Niedzielą Miłosierdzia. Czuwanie zakończy się o godzinie 20.00.
9. Przyszła niedziela to Niedziela Bożego Miłosierdzia, rozpoczęcie Tygodnia Miłosierdzia oraz zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezjalną.
10. Na kwiaty do Bożego Grobu zebrano 1180 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
11. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00 nauka dla rodziców i chrzestnych.

Miłosierdziu Bożemu polecamy śp. Józefę Stalmierską l. 88 z ul. Butryma 27. Pogrzeb odbędzie się w środę 24 kwietnia na Nowinie. Ceremonie pogrzebowe rozpoczną się Mszą św. o godz. 12.00.

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i dzisiejsze ofiary

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom wielu radości z przeżywania Tajemnicy Zmartwychwstania Chrystusa.