1. Dzisiaj uroczystość Świętej Rodziny na każdej Mszy św. odnowienie przyrzeczeń małżeńskich, Słowo Boże głosi Ks. Radosław Rafał MSF.
2. Jutro tj. poniedziałek ostatni dzień roku 2018. Po Mszy św. o godz. 18.00 Nabożeństwo dziękczynno - błagalne za kończący się Rok Pański 2018.
3. Wtorek - uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Nowy Rok Pański 2019: Msze św. godz. 09.00; 10.30; 12.00 ,17.00 i 21.00. Jest to Światowy Dzień Modlitw o Pokój.
4. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli, na każdej Mszy św. poświęcenie kredy, kadzidła i wody. Taca na Krajowy Fundusz Misyjny.
5. Codziennie przed Mszą św. o godz. 08.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św.
6. Różaniec w tygodniu o godz. 17.30, w piątki do Siedmiu Boleści Matki Bożej.
7. W tym tygodniu przypada: I-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
8. W sobotę po Mszy św. o godz. 08.00 Nabożeństwo Fatimskie.
9. Wizyta duszpasterska - kolęda rozpocznie się 02 stycznia 2019. Porządek zamieszczony jest w informatorze parafialnym, który wyłożony jest na stoliku przy wyjściu z kościoła.

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i dzisiejsze ofiary

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom głębokiego przeżywania Tajemnicy Bożego Narodzenia.