1. Różaniec z wypominkami do 08 listopada włącznie. Dzisiaj o godz. 16.15, od poniedziałku do czwartku o godz. 17.15. Msza św. w piątek o godz. 18.00 za zmarłych polecanych w wypominkach listopadowych.
2. Codziennie przed Mszą św. o godz. 08.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św.
3. We wtorek po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie zespołu Caritas.
4. W środę w czasie Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej.
5. W czwartek spotkanie grupy Misyjnej po Mszy św. o godz. 18.00.
6. Spotkania:
- piątek – Schola o godz. 17.00,
- sobota – Ministranci o godz. 15.30.
7. W czwartek przypada święto – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
8. W piątek o godz. 18.30 spotkanie dla młodzieży z Klasy 8 Szkoły Podstawowej, która przygotowuje się do Bierzmowania.
9. W przyszłą niedzielę przypada 100 rocznica odzyskania niepodległości. Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
10. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na cele inwestycyjne.
11. Przypominam uczestnikom wyjazdu listopadowego o dokonywaniu wpłat i uzupełnieniu swoich danych. Są jeszcze dwa wolne miejsca.

Miłosierdziu Bożemu polecamy śp. Ewę Czajka l. 66 z ul. Podbipięty 35. Pogrzeb w środę, Msza św. o godz. 12.00 ceremonie na cmentarzu Junikowskim o godz. 13.50 oraz śp. Irenę Cecelską l. 81 z ul. Grotkowskiej 26, pogrzeb w czwartek. Msza św. o godz. 10.15, ceremonie na cmentarzu Junikowskim o godz. 11.50. Wieczny odpoczynek...

Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Przewodnik Katolicki

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom wielu łask Bożych na nowy tydzień, opieki św. Rodziny oraz naszej Patronki MB z La Salette.