1. Dzisiejsza Niedziela jest Dniem Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
2. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na cele inwestycyjne.
3. Codziennie przed Mszą św. o godz. 08.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św.
4. W poniedziałek o godz. 18.00 Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach listopadowych.
5. W środę w czasie Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do MB Saletyńskiej.
6. Różaniec w tygodniu o godz. 17.30, w piątki do Siedmiu Boleści M Bożej.
7. W sobotę o godz. 10.00 Msza św. w intencji: chorych, emerytów, rencistów, osób samotnych i starszych. Po Mszy św. Caritas zaprasza do salki pod kościołem na wspólne spotkanie przy stole na tradycyjnym rogalu świętomarcińskim.
8. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania z klas II Gimnazjum w piątek po Mszy św. o godz. 18.00.
9. Informujemy, że spotkanie dla rodziców i dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. odbędzie się 23 listopada (czwartek), po Mszy św. o godz. 18.00 w kościele.

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom wielu łask Bożych na nowy tydzień, opieki św. Rodziny oraz naszej Patronki MB z La Salette.