1. Dzisiaj uroczystość Trójcy św.
2. Po Mszach św. zbiórka do puszek na KUL. WT i szkoły katolickie.
3. Nabożeństwa do Serca Pana Jezusa odprawiane są po Mszy św. wieczornej.
4. Codziennie przed Mszą św. o godz. 08.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św.
5. Różaniec w tygodniu o godz. 17.30, w piątki do M Boskiej Bolesnej.
6. W środę podczas Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej.
7. W czwartek przypada uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze św. o godz. 9.00; 10.30, 13.00, po tej Mszy św. wyruszy procesja Eucharystyczna ulicami naszej parafii. Przejdzie ulicami: Ścinawską, Braniborską, Budziszyńską do rogu ulic: Dziewińskiej i Srebrnej. Ołtarze będą: na ulicy Ścinawskiej, róg Braniborskiej i Dziewińskiej, na ulicy Budziszyńskiej oraz na rogu ulic Dziewińska i Srebrna. Prosimy o dekorację naszych domów i przejście ulicami wolne od pojazdów. Zapraszamy do udziału: Ministrantów, Marianki, dzieci Pierwszokomunijne, Rocznicowe, sypiące kwiaty, poczty sztandarowe, panów do niesienia baldachimu. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do wspólnego udziału w procesji. Prosimy o zaangażowanie się ulic w budowę ołtarzy. Następna Msza św. o godz. 17.00. Nie ma Mszy św. o godz. 21.00.
8. Przez całą Oktawę Bożego Ciała procesja Eucharystyczna wokół kościoła po Nabożeństwie czerwcowym.
9. W przyszłą niedzielę gościć będziemy studentów z Warszawy, Wolontariuszy misyjnych, Pallotyńskiej Fundacji Misyjnej Salvatii, przygotowujących się do wyjazdu na misje do Addis Abebe – stolicy Etiopii. W czasie Mszy św. dadzą świadectwo ze swojej działalności. Po Mszy św. będzie można wspomóc ich wyjazd na misje do Etiopii.

Miłosierdziu Bożemu polecamy zmarłych:śp. Ewę Niegodzką l. 61 z ul. Oskierki oraz Adama Pigłę l.39 z ul. Budziszyńskiej. Pogrzeby odbyły się w piątek. Wieczny odpoczynek...

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask Bożych na nowy tydzień oraz opieki św. Rodziny i naszej Patronki MB z La Salette.