1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 12.00 rocznica Pierwszej Komunii Świętej dzieci, które przyjęły Komunię w 2023r.

2. Od poniedziałku do soboty o godz. 7.45 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
W środę po Mszy św. adoracja do godz. 19.30.
Nabożeństwa czerwcowe po Mszach św. wieczornych.

3. W tym tygodniu obchodzimy:
➢ poniedziałek – wspomnienie bł. Bogumiła, biskupa i patrona Archidiecezji
➢ wtorek - wspomnienie, św. Barnaby, apostoła
➢ czwartek – wspomnienie św. Antoniego z Padwy
➢ piątek – wspomnienie św. Michała Kozala, prezbitera i doktora Kościoła

4. Wczoraj w kościele pw. Nawiedzenia NMP w Poznaniu podczas uroczystej Mszy św., pod przewodnictwem Ks. Arcybiskupa zostali ustanowieni nadzwyczajni szafarze komunii św., w tym czterech dla naszej parafii. Wręczenie legitymacji i burs do komunii św. dla chorych nastąpi w niedzielę 23 czerwca na Mszy św. o godz. 10.00. Pamiętajmy o nich w modlitwie.

5. W czwartek 13 czerwca kolejne NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE. Msza św. o godz. 18.00, następnie różaniec i procesja maryjna wokół kościoła, na którą przynosimy lampiony. Zachęcajmy znajomych.

6. W piątek 21 czerwca o godz. 8.00 zostanie odprawiona Msza św. na zakończenie Roku Szkolnego.

7. W niedzielę 23 czerwca po Mszy św. o godz. 12.00 do godz. 15.00 zapraszamy na piknik rodzinny z okazji zakończenia roku szkolnego zakończony nabożeństwem czerwcowym.
➢ We wtorek 11 czerwca po wieczornej Mszy św. o godz. 18.45 zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby pomóc w organizacji pikniku oraz animacji dzieci
➢ Chętnych, którzy pragną upiec ciasto prosimy o zapisywanie się w zakrystii
➢ Ciasto, wata cukrowa oraz popcorn na pikniku będą gratis

8. Dzisiejsza taca inwestycyjna będzie przeznaczona na zainstalowanie systemu monitoringu kościoła, prace związane z nagłośnieniem w kościele oraz wymianę domofonów na plebanii. Po m/in. profanacji konfesjonału, przerwaniu nabożeństwa, kilku włamaniach do skarbonek, rozrzuceniu gazet, kilkurazowym zapaleniu wszystkich świec w kościele w ciągu dnia staje się konieczna instalacja monitoringu kościoła, dzięki której nie będziemy zmuszeni zamykać kościoła w ciągu dnia. Natomiast nagłośnienie kościoła i domofony to tematy pojawiające się w wielu rozmowach, także podczas kolędy. Za zgodą Duszpasterskiej Rady Parafialnej niektóre prace zostały już rozpoczęte. Zainstalowano próbnie domofony, wymieniono mikrofon ołtarzowy, dołożono dwa głośniki na chórze, wzmocniono nagłośnienie. Dalsze prace będą wykonane w najbliższym czasie. Ofiary można również składać na konto parafialne. Bóg zapłać za zrozumienie i złożone ofiary.

9. Kancelaria czynna we wtorek i w piątek od 9.00 do 10.00 i od 16.00 do 17.00.

10. Bóg zapłać za wspólną modlitwę oraz ofiary złożone na potrzeby naszej świątyni.

11. Do nabycia m/in.: „Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny”.

12. Do wieczności odszedł śp. Bolesław Otulakowski, lat 88, zamieszkały przy ul. Dziewińskiej. Pogrzeb odbył się w minionym tygodniu na cmentarzu na Nowinie. Po ustaleniu terminu z rodziną zostanie odprawiona Msza św w naszym kościele.
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie!

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask bożych
Niech miłość Jezusa stanie się źródłem pokoju w naszych Rodzinach