1. Dzisiaj obchodzimy uroczystość Najświętszej Trójcy.
Wczoraj I grupa dzieci przyjęła Pierwszą Komunię Świętą; dziś o godz. 12.00 Komunię Świętą przyjmie II grupa. Dzieci pierwszokomunijne i ich rodziny będą uczestniczyły w tzw. „Białym Tygodniu”: od poniedziałku do piątku nabożeństwo majowe o godz. 17.30, a po nim Msza św., czwartek Msza św. z procesją Bożego Ciała o godz. 12.00, piątek – sobota Msza św. z procesją Oktawy Bożego Ciała o godz. 18.00, w niedzielę o godz. 12.00 z nabożeństwem czerwcowym.
Dzisiaj ulicami Poznania przejdzie kolejny Marsz dla Życia. Szersze informacje w gablotkach. Zachęcamy do wzięcia udziału!
Dzień Matki. Wszystkim Mamom składamy podziękowania za przyjęcie życia, opiekę i wychowanie oraz składamy życzenia zdrowia, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Saletyńskiej.

2. Od poniedziałku do soboty o godz. 7.45 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia. W środę po Mszy św. adoracja do godz. 19.30.

3. Nabożeństwa czerwcowe po Mszach św. wieczornych.

4. W tym tygodniu obchodzimy:
➢ środa – wspomnieni św. Urszuli Ledóchowskiej
➢ czwartekuroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało).
Msze święte jak w każdą niedzielę. Po Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się tradycyjna procesja Bożego Ciała, która przejdzie ulicami: Ścinawska, Rzepińska, Grotkowska, Srebrna, Ścinawską powrót do kościoła. Bardzo prosimy wszystkich parafian, a szczególnie mieszkających na trasie procesji, o udekorowanie drogi, domów i okien oraz o przestawienie samochodów na czas procesji.
Od piątku oktawa Bożego Ciała. Procesje eucharystyczne w tygodniu po Mszach św. wieczornych, w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00.
➢ I sobota miesiąca – o godz. 8.00 Msza Święta Wotywna ku czci Matki Bożej w intencji zbiorowej za naszych Zmarłych. Intencje przyjmujemy w kancelarii lub po Mszach w zakrystii. Po Mszy św. nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.
Wspomnienie św. Justyna
Odwiedziny chorych od godz. 9.30.

5. W środę po Mszy św. wieczornej o godz. 18.45 zapraszamy na próbę dziewczynki (szczególnie pierwszokomunijne), które chciałyby sypać kwiaty podczas procesji Bożego Ciała. Chłopcy w albach komunijnych mogą przynieść w czwartek małe dzwonki, którymi będą dzwonić podczas procesji. Osoby, które mają możliwość przyniesienia kwiatów do sypania prosimy, aby zostawić je w czwartek przed południem w przedsionku kościoła.

6. Zapraszamy na wyjazd na Pola Lednickie 1-2 czerwca (sobota-niedziela). Szczegóły w gablotce.

7. W dniach 20-29 czerwca 2024 zapraszamy na pielgrzymkę do Medziugorie. Szczegóły w gablotce.

8. Zapraszamy do uczestnictwa w pieszej pielgrzymce z Górki Klasztornej do Częstochowy w dniach 19-31 lipca 2024. Szczegóły w gablotce.

9. Kancelaria czynna we wtorek od 9.00 do 10.00 i od 16.00 do 17.00.

10. Bóg zapłać za wspólną modlitwę oraz ofiary złożone na potrzeby naszej świątyni.

11. Do nabycia m/in.: „Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny” oraz „Gość Niedzielny - Extra”.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask bożych
Niech miłość Jezusa stanie się źródłem pokoju w naszych Rodzinach