1. Dzisiaj obchodzimy uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział we wczorajszym czuwaniu Wigilii Zesłania Ducha Świętego. Bóg zapłać!

2. Od poniedziałku do soboty o godz. 7.45 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i adoracja do godz. 19.30.

3. Nabożeństwa Majowe ku czci NMP od poniedziałku do soboty o godz. 17.30, w niedzielę i w uroczystości o godz. 16.30.

➢ poniedziałek – święto NMP Matki Kościoła
➢ czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
➢ niedziela – uroczystość Najświętszej Trójcy.
Dzień Matki. Wszystkim Mamom składamy podziękowania za przyjęcie życia, opiekę i wychowanie oraz składamy życzenia zdrowia, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Saletyńskiej.

5. W sobotę (25 maja) o godz. 12.00 (I grupa), w niedzielę (26 maja) o godz. 12.00 (II grupa) odbędzie się Pierwsza Komunia Święta. Bardzo prosimy o modlitwę w intencji dzieci i ich rodzin.

6. W przyszłą niedzielę (26 maja) ulicami Poznania przejdzie kolejny Marsz dla Życia. Szersze informacje w gablotkach. Zachęcamy do wzięcia udziału!

7. Zapraszamy na pielgrzymko-wycieczkę do Doliny Kłodzkiej (13-16 czerwca). Są jeszcze 4 wolne miejsca. Szczegóły w gablotce i na stronach parafii. Zapisy w zakrystii.

8. Kancelaria czynna we wtorek i piątek od 9.00 do 10.00 i od 16.00 do 17.00.

9. Bóg zapłać za wspólną modlitwę oraz ofiary złożone na potrzeby naszej świątyni.

10. Do nabycia m/in.: „Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny”.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask bożych
Niech miłość Jezusa stanie się źródłem pokoju w naszych Rodzinach