1. Dzisiaj obchodzimy święto Chrztu Polski oraz Niedzielę Biblijną pod hasłem: „Powołani do Wspólnoty – komunii z Bogiem i bliźnim w Kościele”. Rozpoczęcie Tygodnia Biblijnego. Narodowe czytanie Pisma Świętego. Po Mszy św. o godz. 10.00 parafialne czytanie Pisma Świętego. Zapraszamy do wspólnego czytania Słowa Bożego. Chętnych do czytania prosimy o zapisanie się w zakrystii. Zachęcamy wiernych do słuchania tekstów biblijnych.
Po Mszach św. zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezjalna.

2. Od poniedziałku do soboty o godz. 7.45 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Różaniec o godz. 17.30. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i adoracja do godz. 19.30.

3. W sobotę 20 kwietnia 22. rocznica ingresu Arcybiskupa Metropolity.

4. W przyszłą niedzielę (21 kwietnia) Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Kwartalne Dni Modlitw o Powołania.

5. 26 maja ulicami Poznani przejdzie kolejny Marsz dla Życia. Szersze informacje w gablotkach. W związku z tym organizujemy w naszej parafii akcję „Pieluszka dla Maluszka”. Od przyszłej niedzieli zbierać będziemy pieluchy oraz pieluchomajtki. Zostawiać je można w zakrystii lub na plebani. Nie zbieramy zabawek, misiów pluszowych, artykułów spożywczych i plastycznych. Pieluchy zostaną przekazane m.in. do Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Poznaniu prowadzonego przez Siostry Serafitki, Hospicjum Domowego przy ul. Bednarskiej w Poznaniu oraz potrzebujących rodzin z naszej parafii. Zachęcamy do włączenia się w akcję!

6. Kancelaria czynna we wtorek i piątek od 9.00 do 10.00 i od 16.00 do 17.00.

7. Bóg zapłać za wspólną modlitwę, ofiary złożone na potrzeby naszej świątyni, szczególnie za dzisiejsza tacę inwestycyjną na potrzeby.

8. Do nabycia m/in.: „Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny”.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask bożych
Niech miłość Jezusa stanie się źródłem pokoju w naszych Rodzinach