NIEDZIELNA MSZA 1200

1. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa odprawiane jest od poniedziałku do piątku po Mszy św. o godz. 18.00 a, w sobotę i niedzielę 15 minut przed Mszą św.
2. Codziennie przed Mszą św. o godz. 08.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św.
3. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do godz. 19.30.
4. Dzisiaj zbiórka do puszek na uczelnie i szkoły katolickie.
5. Od dziś wierni mogą zająć połowę miejsc w świątyni – do limitu nie będą bowiem wliczane osoby w pełni zaszczepione.
6. Biskupi zgromadzeni na 389. Zebraniu Plenarnym Konferencji Episkopatu Polski w Kalwarii Zebrzydowskiej zdecydowali, że 20 czerwca br. dyspensy zostaną zniesione jednocześnie we wszystkich diecezjach, w których do tej pory obowiązywały w związku z pandemią Covid-19.

Miłosierdziu Bożemu polecamy śp. Bożenę Młoda l. 79 z ul. Ścinawskiej, której pogrzeb odbył się w środę. Wieczny odpoczynek...

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i ofiary na potrzeby naszej świątyni.

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom wielu łask Bożych na nowy tydzień oraz opieki św. Rodziny i naszej Patronki MB z La Salette.

Taca