1. Codziennie przed Mszą św. o godz. 08.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św.
2. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do godz. 19.30.
3. W tygodniu różaniec o godz. 17.30, w piątki do Siedmiu Boleści Matki Boskiej.
4. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na cele inwestycyjne.
5. W tygodniu obchodzimy:
- wtorek – wspomnienie św. Bernarda, opata,
- środa – św. Piusa X, papieża,
- czwartek – NMP Królowej,
- sobota – św. Bartłomieja, Apostoła.
6. W okresie wakacyjnym (lipiec i sierpień) kancelaria parafialna czynna jest po Mszy św. wieczornej, oprócz niedzieli i świąt.
7. Już dziś zapraszamy na Parafialne pożegnanie lata (nasz festyn parafialny), który odbędzie się 31 sierpnia. Od godz. 17.00 zapraszamy dzieci, wiele atrakcji, między innymi zjeżdżalnia. Będzie loteria i wiele innych atrakcji oraz zabawa. Zwracamy się już dziś z prośbą do naszych Drogich Pań o upieczenie ciast na nasz festyn. Bóg zapłać.
8. Zapraszamy na nasz parafialny odpust, który w tym roku odbędzie się 19 września – czwartek o godz. 18.00, w dzień objawienia się Matki Bożej. Mszy św. będzie przewodniczył i Słowo Boże wygłosi Ks. Artur Winiarek MSF Rektor naszego domu zakonnego w Poznaniu.

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i dzisiejsze ofiary

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask Bożych na nowy tydzień oraz opieki św. Rodziny i naszej Patronki MB z La Salette. Dobrego i błogosławionego czasu wakacyjnego.