1. Dzisiaj gościmy wolontariusza Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia, który po ogłoszeniach powie kilka zdań o działalności Stowarzyszenia, a po Mszach św. będzie możliwość wsparcia ich działalności, nabywając za dobrowolną ofiarę miesięcznik „Moja Rodzina” oraz płyty z muzyka religijną.
2. Rozpoczynamy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
◦ poniedziałek – wspomnienie św. Antoniego, Opata
◦ środa – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, Biskupa
◦ piątek – wspomnienie św. Agnieszki, Dziewicy i Męczennicy
3. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Niedzielę Słowa Bożego. Po Mszach św. zbiórka do puszek na Radio Emaus.
4. W niedzielę (30.01) o godz. 18.00 zaprasza na koncert kolęd w wykonaniu zespołu Animae Velit oraz zespołu dziecięcego.
5. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby zostać kandydatami do służby przy ołtarzu, na Mszę św. 6 lutego o godz. 12.00. Zgłoszenia i zapytania prosimy kierować do ks. Adama, który jest opiekunem ministrantów.
6. Bóg zapłać za wspólną modlitwę i ofiary złożone na potrzeby naszej świątyni. Do nabycia: „Przewodnik Katolicki” oraz „Gość Niedzielny” z kolejną płytą CD z Pismem Świętym.
7. Kancelaria czynna we wtorek i piątek 9.00-10.00 oraz 16.00-17.00.
8. Wszystkich Parafian Prosimy o dostosowywanie się do obostrzeń sanitarnych.
9. W ostatnim czasie do wieczności odeszła
• śp. Weronika Pacanowska-Uszak z ul. Grotkowskiej. Msza pogrzebowa odbyła się wczoraj, a pochówek na cmentarzu Junikowskim w poniedziałek (17.01) o godz. 12.30. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie...

Życzymy wszystkim Bożego błogosławieństwa i opieki Świętej Rodziny!