NIEDZIELNA MSZA 1200

1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Bożego Miłosierdzia i rozpoczęcie Tygodnia Miłosierdzia. Zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezjalną.
2. Codziennie przed Mszą św. o godz. 08.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św. Różaniec w tygodniu o godz. 17.30.
3. W środę po Mszy św. o godz. 18.00, Nowenną do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do 19.30.
4. 14 kwietnia ( środa) obchodzony jest jako Święto Chrztu Polski.
5. W przyszłą niedzielę przypada 19 rocznica ingresu Ks. Arcybiskupa Metropolity Stanisława Gądeckiego.
6. Za tydzień Niedziela Biblijna i początek Tygodnia Biblijnego. Narodowe czytanie Pisma Świętego.
7. W środę o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie on-line dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. informacje odnośnie logowania u Pań Katechetek.

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i ofiary.

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom wielu radości z przeżywania Tajemnicy Zmartwychwstania Chrystusa.

Taca