1. 12. niedziela zwykła – Dzień Ojca – Wszystkim ojcom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, potrzebnych łask oraz opieki św. Józefa, a tych, którzy odeszli oddajemy Bożemu Miłosierdziu.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 zapraszamy na piknik rodzinny z okazji zakończenia Roku Szkolnego zakończony nabożeństwem czerwcowym o godz. 15.00 w Kościele. Zapraszamy rodziny z dziećmi.

3. Od poniedziałku do soboty o godz. 7.45 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
W środę po Mszy św. adoracja do godz. 19.30.
Nabożeństwa czerwcowe po Mszach św. wieczornych.

➢ poniedziałek – uroczystość Narodzenie św. Jana Chrzciciela
➢ wtorek – wspomnienie NMP Świętogórskiej z Gostynia
➢ piątek – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa, męczennika i doktora Kościoła
➢ sobota – uroczystość św. apostołów Piotra i Pawła. Taca na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

5. Wspomnienie św. Krzysztofa przypada 24 lipca, jednak ze względu na zbliżający się czas wakacji i wypoczynku oraz prośbę wiernych modlitwa za kierowców i podróżujących, jak również tradycyjne poświęcenie pojazdów nastąpi dziś po wszystkich Mszach św.

6. Kancelaria czynna we wtorek i w piątek od 9.00 do 10.00 i od 16.00 do 17.00.

7. Bóg zapłać za wspólną modlitwę oraz ofiary złożone na potrzeby naszej świątyni.

8. Do nabycia m/in.: „Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny”.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask bożych
Niech miłość Jezusa stanie się źródłem pokoju w naszych Rodzinach