1. Dzisiejsza niedziela Święto Chrztu Pańskiego kończy Okresu Bożego Narodzenia. Tradycyjnie żłobek pozostanie do 02 lutego, w tym czasie śpiewamy również kolędy.
2. Codziennie przed Mszą św. o godz. 08.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św.
3. Różaniec w tygodniu o godz. 17.30, w piątki do Siedmiu Boleści Matki Bożej.
4. W środę podczas Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej.
5. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na cele inwestycyjne.
6. Zakończył się I – szy etap wizyty duszpasterskiej kolęda. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim rodzinom i osobom, które przyjęły nas duszpasterzy. Za otwartość, dobre słowo i gościnę niech Dobry Bóg wszystkim z serca błogosławi. Bóg zapłać za ofiary złożone podczas kolędy na potrzeby naszej parafii.
7. Drugi etap kolędy rozpocznie się po zakończeniu ferii zimowych (od 28 stycznia).
8. Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan od 18 do 25.01.
9. Dzień Judaizmu 17.01.
10. Rada Osiedla Junikowo zaprasza na Koncert Noworoczny 27 stycznia 2019 r. o godz. 18.30. Parafia NMP z la Salette – w naszym kościele. Wstęp wolny. Szczegóły na plakacie.

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i dzisiejsze ofiary

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom opieki św. Rodziny oraz naszej Patronki M Bożej z La Salette na cały nowy tydzień.