NIEDZIELNA MSZA 1200

1. Dzisiaj obchodzimy uroczystość Zesłania Ducha św., która kończy okres wielkanocny. Jutro – poniedziałek święto NMP Matki Kościoła.
2. Ostatnie Nabożeństwo majowych ku czci NMP, dzisiaj o godz. 16.30. Po Mszy św. o godz. 17.00 nauka przed Chrztem dla rodziców i chrzestnych.
3. Od dziś nie obowiązuje limit osób uczestniczących we Mszy św. niedzielnej.
4. Od jutra rozpoczynamy miesiąc czerwiec poświęcony Sercu Pana Jezusa. Nabożeństwa do Serca Pana Jezusa od poniedziałku do piątku po Mszy św. o godz. 18.00, w soboty i niedzielę 15 minut przed Mszą św.
5. W czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
6. Codziennie przed Mszą św. o godz. 08.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św., różaniec w tygodniu o godz. 17.30.
7. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do godz. 19.30. Po Mszy św wymiana tajemnic różańcowych.
8. W tym tygodniu przypada: I-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca:
- czwartek – modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Adoracja Najśw. Sakramentu o godz. 17.30;
- piątek – po Mszy św. o godz. 18.00 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa;
- sobota – po Mszy św. o godz. 08.00 Nabożeństwo Fatimskie;
- chorych odwiedzamy jeśli wyrażają taką wolę, prosimy wtedy o zgłoszenie.
9. W przyszłą niedzielę uroczystość Najświętszej Trójcy.
10. Spotkanie dla Ministrantów i chętnych do służenia w najbliższą sobotę 6 czerwca o godz. 15.30.
11. Już dziś informujemy, że Boże Ciało przypada 11 czerwca – porządek Mszy św. jak w niedzielę z wyjątkiem Mszy św. o godz. 21.00 nie będzie. Po Mszy św. o godz. 12.00 wyruszy procesja do czterech ołtarzy wokół kościoła.
12. Do końca czerwca są już intencje mszalne zajęte. Najbliższy wolny termin to połowa lipca. Na miesiące lipiec i sierpień przyjmujemy tylko po jednej intencji. Parafia posiada tylko jeden adres poczty internetowej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pozostałe adresy od dłuższego czasu są nieaktualne (proboszcz, czy wikary).

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i dzisiejsze ofiary, serdeczne Bóg zapłać rodzinom i osobom, które wpłacają na nasze konto parafialne jako pomoc – taca niedziela.

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom wielu łask Bożych na nowy tydzień oraz opieki św. Rodziny i naszej Patronki MB z La Salette.

Taca