1. Dzisiaj przeżywamy w naszej wspólnocie parafialnej uroczystość I Komunii św.  Na Mszy św o godz. 12.00. przystąpi do I Komunii św. 17 dzieci. Od poniedziałku dzieci będą miały biały tydzień. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00.
2. Codziennie przed Mszą św. o godz. 08.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św., różaniec w tygodniu o godz. 17.30.
3. We wtorek – święto św. Archaniołów: Michała, Rafała i Gabriela. Spotkanie grupy Ewangelizacyjno – modlitewnej o godz. 19.30 w kościele.
4. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do godz. 19.30. Po Mszy św. wymiana tajemnic.
5. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.00 nauka dla rodziców i chrzestnych.
6. Zbiórka do puszek – pomoc mieszkańcom wyspy Lesbos.
7. Za tydzień taca na potrzeby Stolicę Apostolską – tzw. Świętopietrze, zgodnie z wolą Ojca św. Franciszka.
8. W tym tygodniu: I-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca:
- czwartek – modlimy się o powołania, kapłańskie, zakonne i misyjne. Po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie Grupy Misyjnej;
- piątek – po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie zespołu Caritas;
- sobota – po Mszy św. o godz. 08.00 Nabożeństwo Fatimskie;
- sobota – odwiedziny chorych od godz. 09.30.
9. Od czwartku rozpoczynamy miesiąc październik poświęcony Matce Bożej Różańcowej. Nabożeństwa w naszym kościele codziennie od poniedziałku do soboty o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 16.30. Wierni, którzy nie mogą uczestniczyć w nabożeństwach zachęcamy do modlitwy w domach.

Miłosierdziu Bożemu polecamy śp. Łucję Gnalicką l.84 z ul. Budziszyńskiej 58. Pogrzeb odbył się w piątek na cmentarzu Górczyńskim. Wieczny odpoczynek...

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i dzisiejsze ofiary.

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom wielu łask Bożych na nowy tydzień oraz opieki św. Rodziny i naszej Patronki MB z La Salette.

Taca