1. Rozpoczynamy dniem dzisiejszym Misję św. w naszej parafii, które będą trwały do przyszłej niedzieli włącznie. Serdecznie witamy naszych misjonarzy Ks. Bogusława Jaworowskiego MSF i Ks. Szymona Górskiego MSF. Życzymy wielu łask Bożych, darów Ducha św. i opieki naszej Patronki Matki Bożej z La Salette.
2. Program jest wywieszony na drzwiach kościoła oraz wyłożony na stoliku.
3. W sobotę 16.11 po Mszy św. o godz. 08.30 dla chorych, starszych, emerytów, rencistów w imieniu zespoły parafialnego Caritas zapraszamy na spotkanie w salce pod kościołem na rogala Świętomarcińskiego.
4. Caritas przy drzwiach kościoła rozprowadza obrazy w cenie 10 zł na cele misyjne.
5. Msze św. w tym tygodniu Misji św. - codziennie o godz. 08.30, 18.00 i 20.00.
6. Dzieci mają swoje spotkania: wtorek, środa i czwartek od godz. 10.00. Zakończenie dla dzieci w czwartek Mszą św. o godz. 11.00.
7. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
8. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na cele inwestycyjne.
9. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Światowy Dzień Ubogich.
10. Zakończenie Misji św. w przyszłą niedzielę, a jako wynagrodzenie za trud głoszenia Słowa Bożego taca z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby misjonarzy.
11. Urząd Miasta Poznania, Rada Osiedla, Dom Kultury „Stokrotka” i nasza parafia zapraszają na koncert – 4 pory roku Antonio Vivialdiego, który odbędzie się w naszym kościele
17 listopada o godz. 19.00. Program wywieszony w przedsionku kościoła.
12. W zakrystii do nabycia kalendarz katolicki na rok 2020 z informatorem Archidiecezji Poznańskiej. Cena 5 zł.

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i dzisiejsze ofiary

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom wielu łask Bożych na nowy tydzień, opieki św. Rodziny oraz naszej Patronki MB z La Salette.