1. Zakończyła się wizyta duszpasterska – kolęda. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim rodzinom i osobom, które przyjęły nas, duszpasterzy. Za otwartość, dobre słowo i gościnę niech Dobry Bóg wszystkim z serca błogosławi. Bóg zapłać za ofiary złożone podczas kolędy na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać Ks. Rektorowi za pomoc w kolędzie oraz współbraciom za posługę w odprawianiu Mszy św. wieczornej.
2. Codziennie przed Mszą św. o godz. 08.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św.
3. Różaniec w tygodniu o godz. 17.30.
4. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do godz. 19.30.
5. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.00 nauka dla rodziców i chrzestnych.
6. W przyszłą niedzielę święto Ofiarowania Pańskiego. Na początku każdej Mszy Świętej będzie miał miejsce obrzęd błogosławieństwa świec. Przynieśmy ze sobą gromnice. Jest to zarazem Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Po Mszy św. błogosławieństwo św. Błażeja – patrona chorób gardła. Zbiórka do puszek na klasztory klauzurowe.
7. W tym tygodniu przypada I -sza sobota miesiąca:
- po Mszy św. o godz. 08.00 Nabożeństwo Fatimskie,
- sobota - odwiedziny chorych od godz. 09.30.

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i dzisiejsze ofiary

Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Przewodnik Katolicki

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom opieki św. Rodziny oraz naszej Patronki M Bożej z La Salette na cały nowy tydzień