Sobota 16.11.2019
18.00
Za ++ rodziców Józefa w 24 rocz. śmierci i Joannę w 5 rocz. śmierci i ++ z rodziny

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 17.11.2019
09.00
1. Za ++ rodziców Kazimierę i Franciszka, + siostrę Danutę i ++ z rodziny
2. Za ++ Irenę, Janinę, Czesława, Pelagię i Michała Marcinkowskich
10.30
1. Za + Elżbietę Pieprzyk – od Czabańskich, Głowackich, Michalczyków i Żołądkiewiczów
2. Za + Ewę Fabiańską 3 rocz. śmierci i + Stanisławę Wrzesińską 13 rocz. śmierci
12.00
1. Za ++ Elżbietę i Waldemara Czajka i + Walerię Ruszkowską – Czajka
2. Za + Marię Mielcarek – od rodziny Andrzejewskich i Ramires
3. O Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża dla Wojciecha Smyk jego rodziców i chrzestnych (Chrzest)
17.00
1. Za + Genowefę Swojak – od rodziny Ćwiąkałów z Golcowej
2. Za + Edmunda Nowackiego 37 rocz. śm, + Aleksandrę Perucką 10 rocz. śmierci oraz za + Annę Nowicką 11 rocz. śmierci
21.00
Za parafian

Poniedziałek 18.11.2019
08.00

18.00
Za + Jerzego Gołąbka

Wtorek 19.11.2019
08.00

18.00
Za + Dawida Woś

Środa 20.11.2019
08.00

18.00
Za ++ Jana i Adelę z okazji 70 rocznicy ślubu i za wszystkich, którzy w tej uroczystości uczestniczyli

Czwartek 21.11.2019
08.00

18.00
Za + Mirosławę Pietrowską (w rocznicę urodzin)

Piątek 22.11.2019
08.00
Za ++ z rodziny Stemplowskich, Florków, Łużnych, Woźniaków i Krzemińskich
18.00
1. Za + Dawida Woś
2. Za + Ireneusza Krystowskiego w 1 rocz. śmierci

Sobota 23.11.2019
08.00
W intencji Ewy i Przemysława w 30 rocz. ślubu o Boże błogosławieństwo, opiekę św. Rodziny na dalsze lata wspólnego życia
18.00
1. Za ++ Halinę, Rozalię i Walentego Jóźwiak
2. Za + Lidię Kierończyk i + Wojciecha Jóźwiakowskiego

NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA 24.11.2019
09.00
Za ++ Agnieszkę, Walentyna i Józefa Rogalów
10.30
1. Za + Marię Jasińską – od Małgosi Orlewskiej z Kolbuszowej z rodziną
2. Za + męża, tatę i dziadka Andrzeja Krieger
12.00
1. Za + Mirosławę Pietrowską – od sąsiadów z ul. Dziewińskiej 6, 7 i 8a
2. Za + Danutę Joachimiak – od Bożeny i Zdzisława Joachimiak z rodziną
3. Chrzest: Adam Kłodowski i Blanka Michielus
17.00
1. Za + Dawida Woś
2. Za ++ Annę i Karola Mielcarek
21.00
Za parafian