Sobota 09.10.2021
18.00
1. Za ++ Adelę i Henryka
2. Za + Marię w 2. rocz. śmierci

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 10.10.2021
09.00
Za ++ Walentynę Paśka i Gracjana Paśka
10.30
Za + Sławomira Musiał w 10. rocz. śmierci i za + Zofię
12.00
W 45. rocz. ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o wiarę, nadzieję i miłość dla Marii i Bolesława oraz ich dzieci i wnuków
17.00
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i dary Boże z okazji 55. rocz. zawarcia sakram. małżeństwa Gabrieli i Jana, z prośbą o błog. i zdrowie dla całej Rodziny
21.00
Za + Floriana Bryłę (greg.)

Poniedziałek 11.10.2021
08.00
1. Za Parafian
2. Za + Floriana Bryłę (greg.)
18.00
1. Za + Krystynę Noworolnik o dar nieba z okazji 6. rocz. śmierci
2. Dziękczynna za szczęśliwą operację

Wtorek 12.10.2021
08.00
1. Dziękczynna z okazji 10. urodzin Oskara za dar życia otrzymane łaski i światło Ducha Świętego, z prośbą o dalsze błogosławieństwo
2. Za + Floriana Bryłę (greg.)
18.00
Za + Zbigniewa Nowaka w 2. rocz. śmierci oraz ++ Zofię i Stanisława

Środa 13.10.2021
08.00
1. O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej na każdy dzień dla Witolda Witkowskiego z okazji 63. rocz. urodzin
2. Za + Floriana Bryłę (greg.) - ks. Adam odprawia na wyjeździe
18.00
1. Za + Edwarda Garczarka w dniu imienin i urodzin
2. O potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Maksymiliana Staniszewskiego z okazji 1. urodzin (int. od babci)

Czwartek 14.10.2021
08.00
Za + Floriana Bryłę (greg.)
18.00
Za + Tomasza Kęcińskiego w 2 rocz. śmierci o łaskę nieba

Piątek 15.10.2021
08.00
Za + Floriana Bryłę (greg.)
18.00
Za + Krystiana Tyc (int. od Rodziny)

Sobota 16.10.2021
08.00
Za + Floriana Bryłę (greg.)
18.00
Za + Stefana Tomaszewskiego w 11. rocz. śmierci

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 17.10.2021
09.00
Za + Czesława Gołembskiego (int. od chrześniaczki Kasi z Rodziną)
10.30
1. W int. + Taty, Dziadka i Pradziadka Kazimierza Kaczmarka o wieczną radość w niebie (int. od synów i córek z Rodzinami)
2. O zdrowie i szczęście dla córki Wiktorii z okazji 5. urodzin
12.00
1. W int. ochrzczonego dziecka – Mai
2. Za ++ Franciszkę i Wojciecha Smoczyńskich oraz ++ Rodzeństwo i ++ z Rodziny
17.00
1. Za + Floriana Bryłę (greg.)
2. Za + dziadka Bronisława Łopusiewicza
21.00
Za Parafian

Sobota 07.08.2021
18.00


XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 08.08.2020
09.00
Za + Krystynę Fabian
10.30
Za + Romana Duczmal – int. od Beaty, Agaty i Macieja
12.00
Za + Jacka Obiegło w 14. rocz. śmierci
17.00
Za + Filipa Sumowskiego – int. od Teresy i Feliksa Tyrakowskich
21.00
Za Parafian

Poniedziałek 09.08.2021
08.00
Za ++ Rodziców Franciszkę i Jana
18.00
Za + Janinę Staszkiewicz – int. od pani Dyrektor i pracowników Przedszkola nr 38 w Poznaniu przy ul. Junikowskiej

Wtorek 10.08.2021
08.00
W int. Ojczyzny
18.00


Środa 11.08.2021
08.00

18.00
Za + Michała Stachowiaka i + Jacka Stachowiaka

Czwartek 12.08.2021
08.00

18.00


Piątek 13.08.2021
08.00

18.00


Sobota 14.08.2021
08.00

18.00
Za + Stanisława

WNIEBOWZIĘCIE NMP 15.08.2020
09.00
Za + Bolesława z okazji imienin i za ++ z Rodziny
10.30
1. Za + Anielę Kaczmarek w 1. rocz. śmierci
2. Za + brata Zenona Gawrona w 70. rocz. urodzin
12.00
Chrzty
17.00
O spokój duszy dla + Ryszarda w 7. rocz. śmierci – int. od żony
21.00
Za + Marię Frąckowiak z okazji imienin – int. od wspólnoty modlitewno-ewangelizacyjnej

Sobota 25.07.2020
18.00
Za + Janinę Korytowską – int od Urszuli z rodziną

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 26.07.2020
09.00
Za ++ rodziców: Helenę 32 rocz. śmierci i Wawrzyńca 10 rocz. śmierci
10.30
Za + Krystynę Żuraszek – int od syna z rodziną
12.00
O Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża dla Juli Borowicz oraz Oliwi Bujak ich rodziców i chrzestnych (Chrzest)
17.00
Dziękczynna za dar macierzyństwa i ojcostwa Magdaleny i Marcina z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
21.00
Za parafian

Poniedziałek 27.07.2020
08.00
O dar nieba dla + Czesława Pawlaczyka
18.00
W intencji Anny Kluczyńskiej – Uniewicz; Anny Husejko i Anny Szaniewskiej z okazji imienin – int od wspólnoty Ewangelizacyjno - Modlitewnej

Wtorek 28.07.2020
08.00
Za parafian
18.00
Za ++ Mariana Książyka 45 rocz. śmierci i + Urszulę 100 rocz. urodzin

Środa 29.07.2020
08.00

18.00
O życie wieczne dla ++ rodziców Walerii i Edwarda Kubalewskich

Czwartek 30.07.2020
08.00

18.00
Za + Zofię Tomala 1 rocz. śmierci

Piątek 31.07.2020
08.00

18.00

Sobota 01.08.2020
08.00

18.00
Za + Helenę Olejniczak w 18 rocz. śmierci i ++ rodziców Cecylię i Kazimierza

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 02.08.2020
09.00
1. Za ++ rodziców Kazimierę i Franciszka, + siostrę Danutę i ++ z rodziny
2. O zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę św. Rodziny dla Kasi i Roberta w 1 rocz. Sakramentu Małżeństwa
10.30
Przez wstawiennictwo Matki Bożej w intencjach całego świata
12.00
Chrzest – Tatarka Jan, Majchrzak Franciszek i Kiszka Paweł
17.00
Za + Czesławę Milczyńską
21.00
Za parafian

Sobota 12.09.2020
18.00
Za + mamę Marię Jasińską w 1 rocz. śmierci

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 13.09.2020
09.00
1. Za + Zofię Gałgan – int od syna z rodziną
2. Za ++ Marię, Czesławę i Bolesława
10.30 
1. Za + Małgorzatę Kasperczak – int od siostry Bożeny
2. W intencji Marii i Jacka z okazji 46 rocz. Sakramentu Małżeństwa z podziękowaniem za każde otrzymane dobro, łaski i zdrowie prosząc o dalszą opiekę św. Rodziny nad całą rodziną
12.00
1. Za + Krystynę Musiał – Macherek – int od wnuka Pawła z rodziną
2. O Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża dla: Stanisława Rafalika i Krzysztofa Nowickiego ich rodziców i chrzestnych (Chrzest)
17.00
Z podziękowaniem za otrzymane łaski prosząc o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej Saletyńskiej dla całej rodziny, a dla zmarłych życie wieczne i łaskę nieba
21.00
Za parafian

Poniedziałek 14.09.2020
08.00
Za + Annę Piotrowską
18.00


Wtorek 15.09.2020
08.00
Za + Annę Piotrowską
18.00
Za + Dariusza Grześkowiaka – int od Izabeli, Anny i Macieja z rodzinami

Środa 16.09.2020
08.00
Za + Annę Piotrowską
18.00
Dziękczynna w intencji Ks. Marcina za łaskę powołania do kapłaństwa, niech Dobry Bóg prowadzi i błogosławi na drodze życia kapłańskiego, a Jędrzejowi da łaskę rozeznania powołania

Czwartek 17.09.2020
08.00
Za + Annę Piotrowską
18.00
Za + Walentego Gierula – int od chrześniaczki Wiesławy

Piątek 18.09.2020
08.00
Za + Krystynę Pielę
18.00
Za ++ rodziców Irenę 4 rocz. śmierci i Hieronima Grabowskich i za + siostrę Halinę Ślachciak

Sobota 19.09.2020
08.00
W intencji Macieja i Pauliny o łaskę umocnienia miłości w małżeństwie i w rodzinie
18.00
Za + Jerzego Sobieckiego – int od rodziny Dudków z Poznania i Krawców z Mrowina

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 20.09.2020
09.00
1. Za + Bożenę Kubiak – od Przyjaciół z koła nr 3
2. Za ++ Helenę i Zenona Kiełczewskich i + siostrę Irenę Jawor
10.30
1. Za + tatę Bronisława Jasińskiego 11 rocz. śmierci
2. W intencji Moniki i Wojciecha w rocz. ślubu oraz za Ewę z okazji 9 urodzin z prośbą o Boże błogosławo i opiekę św. Rodziny
12.00
1. ODPUST – ZA PARAFIAN, DOBRODZIEJÓW i PRZYJACIÓŁ
2. Za + Marię Lech od siostry z rodziną
17.00
W podziękowaniu za 6 lat Sakramentu Małżeństwa Oli i Rafała z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski dla dzieci i całej rodziny
21.00
Za + Anielę Kaczmarek – od rodziny Fuksów i Burdajewiczów

Sobota 12.08.2017
18.00
Za + Jerzego Krauze w 14 rocz. śmierci

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 13.08.2017
09.00
1. Z podziękowaniem za 25 lat Sakramentu Małżeństwa oraz dalszą opiekę M Boskiej Saletyńskiej prosząc o zdrowie i dalszą opiekę na dalsze lata życia
2. Za + Stanisława Tusza
10.30
O dar życia wiecznego dla + Janiny Mizernej – int od Marii
12.00
Za ++ rodziców i dziadków Klarę i Nikodema Magdziarz
17.00
Za + Benedykta Soporowskiego – int od kuzynek: Haliny i Teresy z rodzinami
21.00
Za parafian

Poniedziałek 14.08.2017
08.00

18.00


Wniebowzięcie NMP Wtorek 15.08.2017
09.00
1. Za + Mariolę i ++ z rodziny
2. O radość wieczną dla + Tadeusza Borawskiego w 19 rocz. śmierci i ++ z rodziny
10.30
1. Za + Ryszarda Chwałę w 3 rocz. śmierci
2. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Ludwika w 91 rocz. urodzin
12.00
Za + Edmunda Piniarskiego - od żony i dzieci; ++ teściów Marianne i Stefana Piniarskich - od synowej; i ++ rodziców Helenę i Aleksandra Kotowskich – od córki, wnuków i wnuczek
17.00
Za parafian

Środa 16.08.2017
08.00

18.00


Czwartek 17.08.2017
08.00

18.00
O życie wieczne dla + mamy Izabeli – od córki

Piątek 18.08.2017
08.00

18.00
O życie wieczne dla + Stanisława Adamkiewicza w 4 rocz. śmierci – int od wnuków: Marzeny i Krzysztofa

Sobota 19.08.2017
08.00

18.00
Za + Włodzimierza Pelc z ul. Paczkowskiej

XX NIEDZIELA ZWYKŁA 20.08.2017
09.00
Za + Rafała w 1 rocz. śmierci – int od rodziców
10.30
1. Za ++ Anielę i Władysława Cugierów i ++ z rodziny Pawłowskich
2. O życie wieczne dla ++ Alfonsa, Zofii i Haliny
12.00
1. O Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża dla Antoniny Burnat jej rodziców i chrzestnych (Chrzest)
2. O Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża dla Barbary Banasik jej rodziców i chrzestnych (Chrzest)
17.00
O dar życia wiecznego dla + Ryszarda Niedzielskiego – int od Zbyszka z rodziną
21.00
Za parafian