PIERWSZY ETAP: od 02.01. do 12.01.2019r.
DRUGI ETAP: od 28.01. do 31.01.2019r.

ROZPOCZĘCIE KOLĘDY:
w dni powszednie od godz. 16.00.
w sobotę od godz. 14.00.
Numery porządkowe oznaczają ilość kapłanów kolędujących danego dnia

PIERWSZY ETAP

02.01.2019 r. środa
1. Kiemliczów w kolejności nr. 35-1, Kmicica 2-34.
2. Zielewicza, Brossa, Wierzejewskiego, Adamanisa.
3. Wołodyjowskiego, Grobelnego, Gerwela, Różyckiego.

03.01.2019 r. - czwartek
1. Braniborska 1-25.
2. Laudańska 1-31.
3. Oskierki 1-23.
4. Kurcewiczówny 9-35.

04.01.2019 r. - piątek
1. Soroki nr. nieparzyste 1-37.
2. Soroki nr. parzyste 2-38.
3. Ketlinga 1-35.

05.01.2019 r. - sobota
1. Małoszyńska nr. nieparzyste.
2. Małoszyńska nr. parzyste.
3. Srebrna w kolejności nr. 27-1.

07.01.2019 r. - poniedziałek
1. Butryma 1-47.
2. Billewiczówny 1-47.
3. Zagłoby 1-35.

08.01.2019 r. - wtorek
1. Kowalskiego 1-35.
2. Hajduczka 1-35.
3. Podbipięty 1-47.
4. Skrzetuskiego 1-47

09.01.2019 r. - środa
1. Grotkowska nr. parzyste 2-30.
2. Grotkowska nr. nieparzyste 3-33.
3. Rzepińska, Cmentarna.

10.01.2019 r. - czwartek
1. Ścinawska nr. 34-84.
2. Ścinawska nr. parzyste w kolejności 36-2.
3. Ścinawska nr. nieparzyste 5-47.

11.01.2019 r. - piątek
1. Budziszyńska od nr. 69 do końca.
2. Budziszyńska 80-46.
3. Grunwaldzka, Plac Światowida.

12.01.2019 r. - sobota
1. Dziewińska nr. nieparzyste 41-83.
2. Dziewińska nr. parzyste 42-76.
3. Dziewińska nr. parzyste w kolejności 38-2.
4. Dziewińska nr. nieparzyste w kolejności 35-3.

DRUGI ETAP - „OSIEDLE”

28.01.2019 r. - poniedziałek
1. Jeleniogórska 7a od nr. 1.
2. Jeleniogórska 7a od ostatniego nr.
3. Jeleniogórska 7.

29.01.2019 r. - wtorek
1. Kamiennogórska 9.
2. Kamiennogórska 7.
3. Kamiennogórska 5.

30.01.2019 r. - środa
1. Jeleniogórska J, K, L, M, H nr. 1-35.
2. Jeleniogórska 1/3 G, nr. 1-49.
3. Jeleniogórska F od nr. 1.

31.01.2019 r. - czwartek
1. Jeleniogórska 1/3 I, klatka I i II.
2. Jeleniogórska 1/3 I klatka III i IV.
3. Jeleniogórska B, E.


KOLĘDA DODATKOWA sobota 02.02.2019r. od godz. 14.00.